[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

O nás

Partybus.sk ako prvá a jediná cestovná kancelária na Slovensku (CK SPACE4U s.r.o.) ponúka od roku 2008 pravidelnú možnost dopraviť sa pohodlne, priamo a bez zbytočných starostí na vybrané elektronické tanečné podujatia na Slovensku a vo vybraných krajinách Európy špeciálným autobusom, tzv. partybusom. Na vybrané podujatia navyše ponúkame v spolupráci s organizátormi aj vstupenky za zvýhodnené ceny.

Jazda partybusom znamená vždy tú správnu partiu ľudí a štýlovú zábavu už cestou na podujatie. Cesta späť sa často premení na príjemnú afterparty. Počas celej cesty hrá v partybuse výlučne hudba alebo relevantné hudobné DVD v štýle daného podujatia. Cestujúci si navyše môžu nechať prehrať aj vlastnú hudbu. Live DJ na palube autobusu spolu so samostatným výkonným zvukovým aparátom sa stal obľúbeným a vyhľadávaným bonusom. Zdarma welcome drinky, tombola s cenami od našich partnerov alebo exkluzívne zľavy v partnerských obchodoch, to všetko sú ďalšie výhody cestovania s Partybus.sk.

Každý partybus má svojho vlastného vedúceho a/alebo stewarda, ktorí sa počas jazdy starajú o všetky požiadavky a priania cestujúcich, ktorí si tak po perfektnej warmup jazde môžu ešte viac vychutnať samotné podujatie. Po skončení akcie poskytne partybus okamžitý a bezstarostný návrat domov. Partybus poskytuje ideálny spôsob pohodlnej dopravy nielen pre páry a väčšie skupiny, ale aj pre jednotlivcov, ktorí by bez tejto príležitosti pravdepodobne ostali doma. Partybusy sú takmer vždy vybavené vlastným WC. Na trase sú stanovené zastávky na čerpacích staniciach, takže vždy si môžete pohodlne odskočiť alebo doplniť pitný režim či potraviny. Nepotrebné osobné veci (oblečenie, ruksaky a pod.) je možné počas akcie nechať bezpečne uložené v autobuse.

Partybus štartuje spravidla z Bratislavy, v prípade väčšieho záujmu je možný štart alebo zastávka aj v iných slovenských resp. českých mestách. Šoféri majú vždy zabezpečený nerušený spánok v blízkom hoteli a po každej párty sú pripravení pred miestom konania už 30-60 minút pred odjazdom.

Zabudnite na starosti so šoférovaním a pitím, oplatí sa myslieť na vodičák a nechať auto doma. Už žiadne čakanie na vlak alebo linkové autobusy, žiadny hon na mestskú hromadnú dopravu alebo problémy s parkovaním. Stačí nastúpiť do partybusu a sústrediť sa na to podstatné – na svojich obľúbených headlinerov, hudbu a zábavu.

V CENE PARTYBUSOV BÝVA ZAHRNUTÉ:

• spiatočná doprava z Bratislavy na miesto konania podujatia luxusnými diaľkovými alebo menšími pohodlnými autobusmi
• steward na palube (organizácia a servis počas celej cesty)
• zdarma welcome drink Jägermeister
• live DJ na palube (vo vybraných partybusoch)
• tombola s cenami od našich partnerov
• možnosť zakúpenia alko/nealko nápojov a občerstvenia
• možnosť zakúpenia vybraných párty predmetov
• hudba alebo hudobné DVD počas cesty (podľa štýlu podujatia)

Čo viac dodať? Klikať, rezervovať, zaplatiť a ide sa! Sleduj náš web Partybus.sk vyberte si svoju najbližšiu jazdu!

++++
NAŠI PARTNERI:
http://www.papaya.com.hr/
http://www.ticketzona.eu/
http://www.facebook.com/jagermeister.sk
http://www.facebook.com/pureevent.sk
http://www.facebook.com/onlytranceprogressive
http://www.wavemag.eu/
http://www.gluuu.tv/
http://www.martinmichniak.sk/
http://www.photomedia.sk/


SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]