[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

3.7.2015 / pláž Zrće + Poljud Stadion, Novalja + Split, Chorvátsko

10-dňový zájazd na Zrće + Ultra Europe Festival

Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.) organizuje počas letnej sezóny 2015 potretíkrát 10-dňový zájazd na Armada Day&Night festival v klube Papaya na Zrće (6 nocí) a následne (3 noci) na Ultra Europe Festival v Splite! Ceny a objednávku zájazdu nájdete na našom webshope Ticketzona.eu.

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 100 osôb

Už potretíkrát môžete aj tento rok iba s nami zažiť skutočne dokonalú 10-dňovú párty dovolenku - najskôr týždeň na pláži Zrće, na najznámejšej párty pláži v strednej Európe na chorvátskom ostrove Pag a následne 3 dni na festivale Ultra Europe v Splite!

Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.) organizuje týždňové pobytové zájazdy v spolupráci s klubom Papaya, najväčším a najznámejším klubom na pláži Zrće.

A ak si už Zrće alebo Ultra Europe festival zažil, ver tomu, že tento rok to bude zaručene opäť ešte väčší zážitok, stretneš ďalších nových partypeople, zažiješ nové parties, objavíš nové pláže a vrátiš sa s novými zážitkami!

► Všetky týždňové párty dovolenky na Zrće, ako aj kratší 4-dňový Ultra Europe párty víkend, nájdeš v predaji na našom webshope Ticketzona.eu.

▼ Pozvi na zájazd aj svojich priateľov na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1391867691115333

Facebook, logo

▼ Termín zájazdu: sobota 4. júl - pondelok 13. júl 2015

Odchod autobusu (partybusu) je už večer pred uvedeným začiatkom zájazdu, v piatok 3. júla 2015 o 23:00 z Bratislavy. Pozorne si prečítajte podrobný harmonogram celého priebehu zájazdu tu na stránke alebo aj pri rezervácii na našom rezervačnom portáli Ticketzona.eu.

▼ Aktuálny cenník zájazdu:

Cena zájazdu pre 1 osobu (10 dní) sa postupne zvyšuje s blížiacim sa termínom - čim skôr si zájazd aj so svojou partiou objednáš, tým viac všetci ušetríte. Okrem toho je cena rozdielna podľa typu (kapacity) apartmánu - čím väčší apartmán (viac postelí), tým nižšia je cena zájazdu pre 1 osobu.

▼ V cene zájazdu od 569 € je zahrnuté:

 • Priama spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy do mesta Novalja na ostrove Pag a následne do mesta Split
 • Ubytovanie 9 nocí (6 nocí v Novalji + 3 noci v Splite) v štandardných, plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom (v Splite vzhľadom na ubytovanie v centre mesta väčšina apartmánov nemá balkón/terasu)
 • Vstupenka na Ultra Europe Festival 10.-12.7.2015
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné * (16-20h) a večerné (23-6h) parties, okrem Armada Day & Night festivalu **
 • 6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya
 • Jägermeister welcome drink na palube autobusu
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Služby delegáta na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

▼ Informácia ku vstupenkám do klubu Papaya

*) Vstup na všetky denné, tzv. afterbeach parties (16-20h) v klube Papaya, je štandardne zdarma. Iba v ojedinelých prípadoch je v klube Papaya vstup na afterbeach party vyhradený iba pre majiteľov vstupeniek na festivaly, ktorých program sa výnimočne koná aj počas afterbeach parties (v minulom roku to bol napríklad Barrakud a Sonus festival v auguste alebo Fresh Island festival v júli).

**) Vstupenka na festivaly v klube Papaya nie je zahrnutá v cene zájazdu. Vstupenky na festivaly si môžeš dokúpiť na tejto stránke, dostaneš ju od nášho delegáta po príchode do Novalje po predložení vytlačeného eticketu. Cena bežného vstupu na mimofestivalový nočný program klubu Papaya s rezidentnými (domácimi) DJs, ktorý je zahrnutý v cene zájazdu, bude aj v lete 2015 od 5 do 10 € pre individuálnych návštevníkov - iba klienti CK Partybus.sk majú tento vstup zdarma! Občas býva vstup aj na tieto platené večery automaticky zdarma do polnoci alebo do 1:00, pri neskoršom príchode do klubu sa platí.

▼ V cene zájazdu nie je zahrnuté:

Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuálne cestovné poistenie (odporúčame poistiť sa online napr. na www.union.sk); mestská autobusová doprava (na Zrće je možné chodiť peši, z našich apartmánov ca. 35-40 min. alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch, jedna jazda stojí 10-15 Kn/ca. 1,50 €); klimatizácia (ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju doobjednať už teraz tu na stránke).

▼ Výlet motorovým člnom:

Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s ďalšími max. 4 tvojimi kamarátmi alebo aj s novými našimi pártybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú privátnu okružnú jazdu motorovým člnom! Zastavíme na ktorejkoľvek z množstva úžasných pláží, stačí ukázať smer nášmu kapitánovi! Výlet si môžete sami dotvoriť podľa vlastnej nálady - navštíviť pláž na ktorú sa s nikým iným a ináč nedostanete, nakuknúť do mesta Pag na drink či zmrzlinu na prístavnej promenáde alebo sa len jednoducho dlhšie voziť a užívať si či pobudnúť dlhšie na niektorej z pláží.

Tento výlet si môžeš objednať aj k objednávke zájazdu po 28.2.2015 iba za 20 € (cena za 1 osobu pri maximálnom počte 5 osôb; minimálny počet 1, ale cena výletu je vždy 100 €). Kapacita je obmedzená, výlet budeme organizovať v závislosti od počasia a záujmu, maximálne 2-3x počas každého turnusu, preto odporúčame príliš dlho neváhať - bude to stáť za to!

▼ Ako vyzerá týždeň na Pagu? Pozrite si fotoreporty z minulých sezón:

Fotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.skFotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.sk & Photomedia.sk

Ďalšie fotoreporty zo zájazdov z predchádzajúcich ročníkov si môžeš pozrieť na našom Facebooku tu:
https://www.facebook.com/Papaya.Partybus.sk/photos_stream?tab=photos_albums

▼ Pozri si skvelé video zo zájazdu na Zrće od Gluuu.tv:

http://youtu.be/B6a__1htJ94

▼ Ubytovanie:

6 nocí v kompletne zariadených apartmánoch v Novalji v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

3 noci v kompletne zariadených apartmánoch v Splite v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, väčšinou s balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

V apartmánových domoch spravidla býva priamo aj domáci majiteľ/majiteľka. Ak v apartmáne niečo chýba (príbor, šálky, panvica, minie sa plynová nádoba a podobne), stačí sa slušne obrátiť na majiteľa/majiteľku - v rámci svojich možností ochotne pomôžu. Predmety bežnej spotreby, ako napr. toaletný papier, čistiaci prostriedok na riad a podobne, nie sú štandardnou bežnou výbavou apartmánov, je preto potrebné si priamo v Novalji v niektorom z blízkych supermarketov kúpiť vlastné zásoby na pobyt, avšak v núdzových prípadoch častokrát takisto stačí slušne poprosiť majiteľa. V Chorvátsku sa dohovoríš najčastejšie anglicky alebo nemecky, ale aj slovensky či česky - Chorváti veľa rozumejú a naopak tiež.

▼ Poloha v Novalji (pláž Zrće):

Všetky apartmány sa nachádzajú priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (najbližšie k pláži Zrće, iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti iba 100-500 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće je možné chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.

Mapa Novalja - Zrće - Caska - apartmány Partybus.skMapa Novalja - apartmány Partybus.sk v zóne A (najbližšie k Zrće)Mestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miestMestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miest

▼ Poloha v Splite (Ultra Europe):

Všetky apartmány sa nachádzajú priamo v meste Split, od 100m do maximálne 2km od štadióna Poljud, kde sa koná Ultra Europe festival. Apartmány sú v centre mesta v pešej dostupnosti k historickým pamiatkam, mestským plážam, riviére a samozrejme štadióna Poljud. Ste priamo v centre diania festivalu, ktorým to žije nielen na štadióne ale celé centrum od nábrežia až po štadión. V centre nájdete kopec reštaurácií, kaviarní, vinární, barov, obchodov so suvenírmi ale aj rôznych štýlových butikov, či veľkých značkových obchodov.

▼ Doprava:

Spiatočná doprava partybusom (luxusným diaľkovým autobusom) z Bratislavy priamo do Novalje, na parkovisko pre autobusy na začiatku mesta (vjazd autobusom do úzkych uličiek až k apartmánom nie je možný), v pešej vzdialenosti max. do 600 m (ca. 7 min. peši) od apartmánov. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, WC, kávovar, samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.

Transfer z Novalje do Splitu a následne zo Splitu naspäť do Bratislavy takisto luxusným diaľkovým autobusom.

▼ Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v Novalji alebo vo viacerých reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame reštaurácie na susednej pláži Caska ca. iba 10 min. peši z pláže Zrće.

▼ Pártyloď

Počas pobytu na ostrove Pag rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene biele a červené víno, sangria, džús a rakija (chorvátska ovocná pálenka). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva vždy v pondelok o 12:30 z móla v klube NOA (priamo oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 18:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch! Cena tohoto výletu je pre klientov Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stevarda počas cesty do Novalje.

Pozrite si fotoreport z výletu touto pártyloďou na našom Facebooku alebo sa inšpirujte týmto videom, ktoré pre vás vyrobili chalani z Gluuu.tv počas ich pobytu s nami na Pagu minulé leto.

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 lôžka a v druhej 3 lôžka alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a jednou spálňou pre 1 osobu.
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
Zdieľaný
(4-6 osôb) apartmán s dvomi - tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami pre 4-6 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.

▼ Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.

▼ Domový poriadok a základné pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.

▼ Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.

▼ Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na zrce@partybus.sk.

▼ Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 50

▼ Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 28 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.

▼ Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolajte nám alebo napíšte, sme k dispozícii na telefóne (Po - Ne, 10:00 - 20:00) alebo nám kedykoľvek pošlite vaše otázky emailom, na Skype alebo v správe na Facebooku:

Tel. (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Tel. (v Chorvátsku): +385 97 7339070 (od 3.7. do 23.8.2015)
Skype: space4uslovakia
Email: info@partybus.sk
Facebook:
www.facebook.com/partybus.sk
www.facebook.com/papaya.partybus.sk

▼ Všeobecné podmienky a ďaľšie dôležité informácie:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: 10-dňový zájazd na Zrće + Ultra Europe Festival

Miesto konania: pláž Zrće + Poljud Stadion, Novalja + Split, Chorvátsko

Dátum: 3.7.2015 (Piatok)

Info:

► Aktuálny lineup Ultra Europe:

The Chemical Brothers​ | Tiësto​ | Afrojack​ | Armin van Buuren​ | Axwell Λ Ingrosso​  | Steve Angello​ | Carl Cox​ | David Guetta​ | Martin Garrix​ | Alesso​ | Knife Party​  | Nicky Romero​ | Zedd​ | Dash Berlin​ | Hardwell​ | Jamie Jones​ | Marco Carola​ | Paul Van Dyk​ | Solomun!

▼ Armada Day & Night festival

Tento program si užijeme na pláži Zrće ako warmup na Ultra Europe smile

Line up:
06.07.2015. ► ANDREW RAYEL
https://www.facebook.com/Andrew.Rayel

07.07.2015. ► COSMIC GATE
https://www.facebook.com/cosmicgate

08.07.2015. ► ORJAN NILSEN
https://www.facebook.com/OrjanMusic

09.07.2015. ► MARLO
https://www.facebook.com/marlomusic

Pozri si videoreport z Trance music ladeného festivalu - Beach Odyssey. Tento rok bude v tomto štýle práve Armada Day & Night festival!

▼ Nová tvár klubu Papaya

Okrem bohatého a zajímavého programu klub Papaya každý rok zaručene prekvapí menšími aj väčšími úpravami a vylepšeniami. V lete 2012 prešiel klub zásadnou renováciou afterbeach arény, ktorá je odvtedy viac presvetlená, moderná a vyvýšená a pôsobí naozaj luxusne, takže aj počas večerných akcií uvidíte až na hlavný stage. Zásadnou zmenou a rozšírením prešla v roku 2014 kompletne celá zóna s hlavným pódiom. Hlavný stage dostal novú kopulovitú podobu a klub vo veľkom investoval do rozšírenia a vylepšenia zvuku a svetelnej show.

Nový hlavný stage v klube Papaya, Zrće, 2014Hideout Festival 2014 @ Papaya Club, Zrće

▼ Program zájazdu

Piatok 3.7.2015
 • o 23:00 odchod z Bratislavy do Novalje
Sobota 4.7.2015
 • do 12:00 príchod do mesta Novalja (mapa)
 • voľný program
 • od 12:00 do 15:00 check-in v apartmáne
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (TBA) alebo iný vlastný program
Nedeľa 5.7.2015
 • voľný program
 • od 12:30 do 18:00 Pártyloď
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Firebeatz) alebo iný vlastný program
Pondelok 6.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Armada Day & Night Festival: Andrew Rayel) alebo iný vlastný program
Utorok 7.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Armada Day & Night Festival: Cosmic Gate) alebo iný vlastný program
Streda 8.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Armada Day & Night Festival: Orjan Nilsen) alebo iný vlastný program
Štvrtok 9.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Armada Day & Night Festival: MaRLo) alebo iný vlastný program
Piatok 10.7.2015
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • od 10:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • o 11:00 odchod autobusu z Novalje do Splitu
 • ca. 14:00 príchod do Splitu a check-in v apartmánoch
 • Ultra Europe Festival (deň 1)
Sobota 11.7.2015
 • voľný program
 • Ultra Europe Festival (deň 2)
Nedeľa 12.7.2015
 • voľný program
 • Ultra Europe Festival (deň 3)
Pondelok 13.7.2015
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • o 11:00 odchod autobusu zo Splitu do Bratislavy
 • ca. o 22:00 príchod do Bratislavy

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Bratislava:
piatok 3.7.2015, 23:00 
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Novalja:
Sobota 4.7.2015, ca. 12:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Transfer z Novalje do Splitu:
piatok 10.7.2015, 11:00 (checkout z apartmánov v Novalji do 10:00)

Príchod Split:
piatok 10.7.2015, ca. 13:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)

Odchod Split:
pondelok 13.7.2015, o 11:00 (checkout z apartmámnov v Splite do 10:00)

Príchod Bratislava:
pondelok 13.7.2015, ca. 20:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoJägermeister logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoNEON on air by DJ Pico, logoWave magazine, logoPure Event, logoDJ Martin Michniak, logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoilovemusic.sk, logoFun1 TV, logo

Plagát: Magnetic Festival december 2017 + vstupenky + darček Magnetic Festival + VSTUPENKY + darček
15.12.2017
PVA Expo, Praha
Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Kalkbrenner, Marnik, Redfoo
11.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]