[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

13.7.2016 / Poljud Stadion, Split, Chorvátsko

5-dňový zájazd na Ultra Europe Festival

Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.) organizuje 5-dňový zájazd na Ultra Europe Festival 2016 v Splite! Ceny a objednávku zájazdu nájdete na našom webshope Ticketzona.eu.

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 100 osôb

Už poštvrtíkrát môžeš aj tento rok iba s nami zažiť najlepší párty víkend pri mori na Ultra Europe festivale v meste Split v Chorvátsku!

Tento rok sme sa rozhodli vám tento zážítok predĺžiť o jeden deň!

Takže prídeme do Splitu o deň skôr, aby ste si mohli dlhšie užiť atmosféru predfestivalového Splitu, otváraciu akciu v zrenovovanom Giraffe Palm Beach Club-e hneď vedľa štadiónu Poljud, kde sa deň na to začne hlavný program Ultra Europe, jednoducho si naplno užiť celý festival a samotné mesto Split!

▼ Pozvi na tento zájazd aj svojich priateľov na Facebooku:

http://bit.ly/zajazd-ultra-europe-2016-FB

Facebook, logo

▼ Termín zájazdu: štvrtok 13. júl - pondelok 18. júl 2016

Odchod autobusu (partybusu) je už večer pred začiatkom pobytu v Splite, vo štvrtok 13. júla 2016 o 23:00 z Bratislavy. Pozorne si prečítajte podrobný harmonogram celého priebehu zájazdu tu na stránke alebo aj pri rezervácii na našom rezervačnom portáli Ticketzona.eu.

▼ Aktuálny cenník zájazdu:

Cena zájazdu pre 1 osobu (5 dní / 4 noci) sa bude postupne zvyšuje s blížiacim sa termínom celkovo cca do 30% - čim skôr si zájazd aj so svojou partiou objednáš, tým viac všetci ušetríte. Okrem toho je cena rozdielna podľa typu (kapacity) apartmánu - čím väčší apartmán (viac postelí), tým nižšia je cena zájazdu pre 1 osobu.

▼ V cene zájazdu je zahrnuté:

 • Priama spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy do mesta Split
 • Ubytovanie 4 noci v štandardných, plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC v pešej dostupnosti k štadiónu Poljud (v Splite vzhľadom na ubytovanie v centre mesta väčšina apartmánov nemá balkón/terasu) alebo v Ultra Beachville kempingu 20km od štadióna Poljud.
 • Vstupenka na Ultra Europe festival 15.-17.7.2016
 • Jägermeister welcome drink na palube autobusu
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Služby delegáta na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

▼ V cene zájazdu nie je zahrnuté:

Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuálne cestovné poistenie (odporúčame poistiť sa online napr. na www.union.sk); klimatizácia (ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju doobjednať už teraz tu na stránke) a vstupenka na Ultra Opening Party.

▼ Fotoreporty z našich predchádzajúcich letných zájazdov:

https://www.facebook.com/Papaya.Partybus.sk/photos_stream?tab=photos_albums

▼ Pozrite si skvelé video zo zájazdu na Zrće od Gluuu.tv:

http://youtu.be/B6a__1htJ94

▼ Program zájazdu

Streda
13.7.2016
 • o 23:00 odchod z Bratislavy do Splitu
Štvrtok 14.7.2016
 • do 12:00 príchod do Splitu a check-in v apartmánoch
 • Ultra Europe Festival (Opening party)
Piatok 15.7.2016
 • voľný program
 • Ultra Europe Festival (deň 1)
Sobota 16.7.2016
 • voľný program
 • Ultra Europe Festival (deň 2)
Nedeľa 17.7.2016
 • voľný program
 • Ultra Europe Festival (deň 3)
Pondelok 18.7.2016
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • o 11:00 odchod autobusu zo Splitu do Bratislavy
 • ca. o 22:00 príchod do Bratislavy

▼ Ubytovanie:

3 noci v kompletne zariadených apartmánoch v Splite v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, väčšinou s balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

V apartmánových domoch spravidla býva priamo aj domáci majiteľ/majiteľka. Ak v apartmáne niečo chýba (príbor, šálky, panvica, minie sa plynová nádoba a podobne), stačí sa slušne obrátiť na majiteľa/majiteľku - v rámci svojich možností ochotne pomôžu. Predmety bežnej spotreby, ako napr. toaletný papier, čistiaci prostriedok na riad a podobne, nie sú štandardnou bežnou výbavou apartmánov, je preto potrebné si priamo v Splite v niektorom z blízkych supermarketov kúpiť vlastné zásoby na pobyt, avšak v núdzových prípadoch častokrát takisto stačí slušne poprosiť majiteľa. V Chorvátsku sa dohovoríš najčastejšie anglicky alebo nemecky, ale aj slovensky či česky - Chorváti veľa rozumejú a naopak tiež.

▼ Poloha:

Všetky apartmány sa nachádzajú priamo v meste Split, od 100m do maximálne 2km od štadióna Poljud, kde sa koná Ultra Europe festival. Apartmány sú v centre mesta v pešej dostupnosti k historickým pamiatkam, mestským plážam, riviére a samozrejme štadióna Poljud. Ste priamo v centre diania festivalu, ktorým to žije nielen na štadióne ale celé centrum od nábrežia až po štadión. V centre nájdete kopec reštaurácií, kaviarní, vinární, barov, obchodov so suvenírmi ale aj rôznych štýlových butikov, či veľkých značkových obchodov.

▼ Doprava:

Spiatočná doprava partybusom (luxusným diaľkovým autobusom) z Bratislavy priamo do Splitu, na parkovisko pre autobusy v centre mesta kde vás bude už čakať náš delegát aby vám dal postupne informácie a poukazy k ubytovaniu (rozvoz autom ani autobusom v úzkych uličkách až k apartmánom nie je možný z dôvodu pešej zóny vo väčšej časti centra Splitu, kde budete ubytovaní). Apartmány sú v pešej vzdialenosti max. do 800 m (ca. 10 min. peši) od parkoviska. Veľmi sa nám to osvedčilo v roku 2015 a všetci boli do 30 minút od príchodu do Splitu ubytovaní. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, WC, kávovar, samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.

▼ Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v meste Split.

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 lôžka a v druhej 3 lôžka alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a jednou spálňou pre 1 osobu.
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
Zdieľaný
(4-6 osôb) apartmán s dvomi - tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami pre 4-6 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.

▼ Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.

▼ Domový poriadok a základné pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.

▼ Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.

▼ Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na zrce@partybus.sk.

▼ Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 100

▼ Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 28 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.

▼ Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolajte nám alebo napíšte, sme k dispozícii na telefóne (Po - Ne, 10:00 - 20:00) alebo nám kedykoľvek pošlite vaše otázky emailom, na Skype alebo v správe na Facebooku:

Tel. (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Tel. (v Chorvátsku): +385 97 7339070 (od 1.7. do 28.8.2016)
Skype: space4uslovakia
Email: info@partybus.sk
Facebook:
www.facebook.com/partybus.sk
www.facebook.com/papaya.partybus.sk

▼ Všeobecné podmienky a ďaľšie dôležité informácie:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: 5-dňový zájazd na Ultra Europe Festival

Miesto konania: Poljud Stadion, Split, Chorvátsko

Dátum: 13.7.2016 (Streda)

Info:

▼ Video z Ultra Europe 2014:

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Bratislava:
streda 13.7.2016, 23:00 
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Split:
štvrtok 14.7.2016, ca. 12:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)

Odchod Split:
pondelok 18.7.2016, o 11:00

Príchod Bratislava:
pondelok 18.7.2016, ca. 20:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoJägermeister logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoNEON on air by DJ Pico, logoWave magazine, logoPure Event, logoDJ Martin Michniak, logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoilovemusic.sk, logoFun1 TV, logo

Plagát: Magnetic Festival december 2017 + vstupenky + darček Magnetic Festival + VSTUPENKY + darček
15.12.2017
PVA Expo, Praha
Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Kalkbrenner, Marnik, Redfoo
11.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]