[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

11.8.2017 / pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Kalkbrenner, Marnik, Redfoo

Organizujeme týždňový pobytový párty zájazd na chorvátsky ostrov Pag v exkluzívnej spolupráci s najznámejším plážovým klubom na pláži Zrće - Papaya Club. Priama spiatočná doprava partybusom z Bratislavy, ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch na začiatku mesta Novalja (najbližšie k pláži Zrće), vstup do klubu Papaya na večerné akcie a festivaly počas celého pobytu, zdarma drinky v klube, steward na palube partybusu a delegát na mieste - toto všetko a ešte oveľa viac zažiješ na dovolenke jedine s nami! Čitaj ďalej tu na stránke a rezervuj si svoju dokonalú párty dovolenku!

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 100 osôb

▼ Pozrite si aftermovie z párty dovoleniek na Zrće s Partybus.sk:

Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.) organizuje v lete 2017 už 7. sezónu v rade 8-dňové letné párty zájazdy na ostrov Pag v Chorvátsku na pláž Zrće, opäť v spolupráci s najväčším a najznámejším openair klubom na tejto pláži - Papaya Club.

Klub Papaya a pláž Zrće každoročne navštevujú desaťtisíce pártychtivých hostí z viac ako 70 rôznych krajín, z každého kontinentu. Každý rok v lete môžeš zažiť predovšetkým v klube Papaya špičkový lineup so svetovými DJs a každý rok ťa čaká vždy niečo nové ale aj osvedčené.

Partybus.sk & Papaya Club logo

Zaži dokonalú párty dovolenku - s možnosťou nonstop zábavy vo viacerých kluboch priamo na pláži Zrće alebo v centre mesta Novalja, oddychuj každý deň na inej pláži, vychutnaj si typickú domácu gastronómiu a spoznaj nových partypeople!

Zájazd v predaji už od 30.11.2016!*

▼ Pozvi svojich priateľov na tento zájazd na Facebooku:

Facebook, logo

▼ Termín zájazdu (7. turnus):

piatok 11.8. - nedeľa 20.8.2017

▼ V cene zájazdu partybusom od 259 €* je zahrnuté (cena vlastnou dopravou je od 209 €*):

 • Spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy a z Brna* priamo do mesta Novalja a naspäť
 • Ubytovanie 7 nocí v plne vybavených súkromných apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné tzv. afterbeach (16-20h) parties** a večerné (23-6h) parties okrem festivalov***
 • 6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya
 • Welcome drink na palube autobusu
 • Tričko Partybus.sk
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Hudba alebo hudobné filmy počas cesty
 • Služby delegáta na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

*táto first minute cena znížená o 20% je aktuálna do 1.1.2017!

▼ V cene zájazdu nie je zahrnuté:

Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuálne cestovné poistenie (odporúčame poistiť sa online napr. na www.union.sk); mestská autobusová doprava (na Zrće je možné chodiť peši, z našich apartmánov ca. 35-40 min. alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch, jedna jazda stojí 10-15 Kn/ca. 1,50 €); klimatizácia (ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju doobjednať už teraz tu na stránke).

*nástup v Brne za príplatok 15 €. Z Brna sa bude štartovať v prípade naplnenia minimálne 25 osôb.

▼ Ako vyzerá týždeň na Pagu? Pozrite si fotoreporty z minulých sezón:

Fotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.skFotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.sk & Photomedia.sk

▼ Ubytovanie:

7 nocí v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

▼ Poloha:

Všetky apartmány sa nachádzajú priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (najbližšie k pláži Zrće, iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti iba 100-500 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće je možné chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.

Mapa Novalja - Zrće - Caska - apartmány Partybus.skMapa Novalja - apartmány Partybus.sk v zóne A (najbližšie k Zrće)

▼ Doprava:

Spiatočná doprava partybusom (luxusným diaľkovým autobusom) z Bratislavy priamo do Novalje, na parkovisko pre autobusy na začiatku mesta (vjazd autobusom do úzkych uličiek až k apartmánom nie je možný), v pešej vzdialenosti max. do 600 m (ca. 7 min. peši) od apartmánov. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, WC, kávovar, samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.

Mestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miestMestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miest

▼ Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v Novalji alebo vo viacerých reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame reštaurácie na susednej pláži Caska ca. iba 10 min. peši z pláže Zrće.

Pártyloď

Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene biele a červené víno, sangria, džús a rakija (chorvátska ovocná pálenka). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva spravidla o 12:30 z móla v klube NOA (hneď oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 18:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch! Cena tohoto výletu je pre klientov Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stevarda počas cesty do Novalje.

▼ Výlet motorovým člnom:

Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s tvojimi kamarátmi alebo ďalšími partybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú súkromnú okružnú jazdu motorovým člnom! Zastavíme na ktorejkoľvek z množstva úžasných pláží, stačí ukázať smer nášmu kapitánovi! Výlet si môžete sami dotvoriť podľa vlastnej nálady - navštíviť pláž na ktorú sa s nikým iným a ináč nedostanete, nakuknúť do mesta Pag na drink či zmrzlinu na prístavnej promenáde alebo si skočiť do mora z malého mosta alebo sa len jednoducho dlhšie voziť a užívať si pláže a neviazané kúpanie.

Tento výlet si môžeš objednať iba za 25 € (cena za 1 osobu pri maximálnom počte 4 osoby; môže byť aj menej osôb, ale cena výletu je vždy 100 €). Kapacita je každý turnus obmedzená, výlet budeme organizovať v závislosti od počasia a záujmu, maximálne 2-3x počas každého turnusu, preto odporúčame príliš dlho neváhať - stojí to za to!

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 lôžka a v druhej 3 lôžka alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a jednou spálňou pre 1 osobu.
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
Zdieľaný
(4osoby) apartmán s dvomi samostatnými dvojlôžkovými spálňami pre 4 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.

▼ Informácia ku vstupenkám do klubu Papaya

**) Vstup na všetky denné, tzv. afterbeach parties (16-20h) v klube Papaya, je štandardne zdarma. Iba v ojedinelých prípadoch je v klube Papaya vstup na afterbeach party vyhradený iba pre majiteľov festivalových vstupeniek, ktorých program sa v niektorých prípadoch koná aj počas afterbeach parties (v minulosti napr. Barrakud a Sonus festival v auguste alebo Fresh Island festival v júli).

***) Cena bežného vstupu na mimofestivalový nočný program klubu Papaya s rezidentnými (domácimi) DJs bude v lete 2016 poprvýkrát štandardne zdarma iba max. do polnoci a po polnoci bude jednorázové vstupné platné pre všetky kluby na Zrće v cene od 6 € do 15 €, individuálne pre každý turnus zvlášť. Tzn. ak do ktoréhokoľvek klubu vojdete pred polnocou a už ostanete v tomto klube, tak neplatíte žiadne vstupné. Ak vojdete pred polnocou do jedného klubu, ale po polnoci sa budete chcieť presunúť do iného klubu, už zaplatíte toto jednotné vstupné, ktoré následne ale už platí súčasne aj pre ostatné kluby.

▼ Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.

▼ Domový poriadok a základné pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.

▼ Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.

▼ Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na info@partybus.sk.

▼ Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 50

▼ Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 28 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.

▼ Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolajte nám alebo napíšte, sme k dispozícii na telefóne (Po - Ne, 10:00 - 20:00) alebo nám kedykoľvek pošlite vaše otázky emailom, na Skype alebo v správe na Facebooku:

Tel. (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Tel. (v Chorvátsku): +385 97 7339070 (od 1.7. do 28.8.2017)
Skype: space4uslovakia
Email: info@partybus.sk
Facebook:
www.facebook.com/partybus.sk
www.facebook.com/papaya.partybus.sk

▼ Všeobecné podmienky a ďaľšie dôležité informácie:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Kalkbrenner, Marnik, Redfoo

Miesto konania: pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Dátum: 11.8.2017 (Piatok)

Info:

Piatok 11.8.2017
 • o 21:00 odchod z Brna do Novalje
 • o 23:00 odchod z Bratislavy do Novalje - parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)
Sobota 12.8.2017
 • medzi 10:00 - 12:00 príchod do mesta Novalja (mapa)
 • voľný program
 • od 12:00 do 15:00 check-in v apartmáne
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Nedeľa 13.8.2017
 • voľný program
 • od 12:30 do 18:00 Pártyloď
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Pondelok 14.8.2017
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party s DJskou dvojicou MARNIK alebo iný vlastný program
Utorok 15.8.2017
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Streda 16.8.2017
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party s Paul Kalkbrenner (Barrakud festival) alebo iný vlastný program
Štvrtok 17.8.2017
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party Redfoo z LMFAO alebo iný vlastný program
Piatok 18.8.2017
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Sobota 19.8.2017
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya afterbeach party alebo iný vlastný program
 • o 21:00 odchod z Novalje do Bratislavy
Nedeľa 20.8.2017
 • do 8:00 príchod do Bratislavy

 

▼ Nová tvár klubu Papaya

Okrem bohatého a zajímavého programu klub Papaya každý rok zaručene prekvapí menšími aj väčšími úpravami a vylepšeniami. V lete 2012 prešiel klub zásadnou renováciou afterbeach arény, ktorá je odvtedy viac presvetlená, moderná a vyvýšená a pôsobí naozaj luxusne, takže aj počas večerných akcií uvidíte až na hlavný stage. Zásadnou zmenou a rozšírením prešla v roku 2014 kompletne celá zóna s hlavným pódiom. Hlavný stage dostal novú kopulovitú podobu a klub vo veľkom investoval do rozšírenia a vylepšenia zvuku a svetelnej show.

Nový hlavný stage v klube Papaya, Zrće, 2014Hideout Festival 2014 @ Papaya Club, Zrće

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Brno:
Piatok 11.8.2017, 21:00
miesto odchodu ešte doplníme, ak sa nazbiera minimálne 25 osôb z Brna

Odchod Bratislava:
Piatok 11.8.2017, 23:00
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Novalja:
Sobota 12.8.2017, ca. 12:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Odchod Novalja:
Sobota 19.8.2017, ca. 19:00-21:00 (presný čas odchodu upresníme pri príchode na začiatku pobytu)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Príchod Bratislava:
Nedeľa 20.8.2017, ca. 8:00-10:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Brno:
Nedeľa 20.8.2017, 10:00-12:00

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoJägermeister logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoNEON on air by DJ Pico, logoWave magazine, logoDJ Martin Michniak, logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoilovemusic.sk, logoFun1 TV, logo

Plagát: Magnetic Festival december 2017 + vstupenky + darček Magnetic Festival + VSTUPENKY + darček
15.12.2017
PVA Expo, Praha
Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Apokalypsa, Brno Apokalypsa + VSTUPENKY
24.11.2017
Bobycentrum, Brno
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]