[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

17.7.2015 / pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Letný 8-dňový zájazd na Zrće (3. turnus) | Croatia Rocks festival

Organizujeme týždňový pobytový párty zájazd na chorvátsky ostrov Pag v exkluzívnej spolupráci s najznámejším plážovým klubom na pláži Zrće - Papaya Club. Priama spiatočná doprava partybusom z Bratislavy, ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch na začiatku mesta Novalja (najbližšie k pláži Zrće), vstup do klubu Papaya na večerné akcie a festivaly počas celého pobytu, zdarma drinky v klube, steward na palube partybusu a delegát na mieste - toto všetko a ešte oveľa viac zažiješ na dovolenke jedine s nami! Čitaj ďalej tu na stránke a rezervuj si svoju dokonalú párty dovolenku!

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 100 osôb

Partybus.sk (CK SPACE4U s.r.o.) organizuje v lete 2015 už 5. sezónu v rade 8-dňové letné párty zájazdy na ostrov Pag v Chorvátsku na pláž Zrće, opäť v spolupráci s najväčším a najznámejším openair klubom na tejto pláži - Papaya Club.

Klub Papaya a pláž Zrće každoročne navštevujú desaťtisíce pártychtivých hostí z viac ako 70 rôznych krajín, z každého kontinentu. Každý rok v lete môžeš zažiť predovšetkým v klube Papaya špičkový lineup so svetovými DJs a každý rok ťa čaká vždy niečo nové ale aj osvedčené.

Partybus.sk & Papaya Club logo

Zaži dokonalú párty dovolenku - s možnosťou nonstop zábavy vo viacerých kluboch priamo na pláži Zrće alebo v centre mesta Novalja, oddychuj každý deň na inej pláži, vychutnaj si typickú domácu gastronómiu a spoznaj nových partypeople!

Objednaj si zájazd čo najskôr - countdown do leta 2015 už beží, ceny sa budú postupne zvyšovať a voľné miesta rýchlo ubúdať!

▼ Pozvi svojich priateľov na tento zájazd na Facebooku:

Facebook, logo

▼ Termín zájazdu:

piatok 17.7. - nedeľa 26.7.2015

▼ V cene zájazdu 289 € / 219 € vlastnou dopravou je zahrnuté:

 • Spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy priamo do mesta Novalja na ostrove Pag
 • Ubytovanie 7 nocí v plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné * (16-20h) a večerné (23-6h) parties, okrem festivalov **
 • 6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya
 • Jägermeister welcome drink na palube autobusu
 • Tričko Partybus.sk
 • Stevard na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Služby delegáta na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

▼ V cene zájazdu nie je zahrnuté:

Strava; pobytová taxa 1 €/osoba/noc; individuálne cestovné poistenie (over si, či nemáš celoročné cestovné poistenie vrámci niektorého produktu ako roamingové sms s Orange a podobne, ak nie odporúčame poistiť sa online napr. na www.union.sk); mestská autobusová doprava (na Zrće je možné chodiť peši, z našich apartmánov ca. 35-40 min. alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch, jedna jazda stojí 10-15 Kn/ca. 1,50 €); klimatizácia (ak máte záujem o klimatizáciu, môžete si ju doobjednať už teraz tu na stránke).

▼ Informácia ku vstupenkám do klubu Papaya

*) Vstup na všetky denné, tzv. afterbeach parties (16-20h) v klube Papaya, je štandardne zdarma. Iba v ojedinelých prípadoch je v klube Papaya vstup na afterbeach party vyhradený iba pre majiteľov vstupeniek na festivaly, ktorých program sa výnimočne koná aj počas afterbeach parties (v minulom roku to bol napríklad Barrakud a Sonus festival v auguste alebo Fresh Island festival v júli).

**) Vstupenka na festivaly v klube Papaya nie je zahrnutá v cene zájazdu. Vstupenky na festivaly si môžeš dokúpiť na tejto stránke, dostaneš ju od nášho delegáta po príchode do Novalje po predložení vytlačeného eticketu. Cena bežného vstupu na mimofestivalový nočný program klubu Papaya s rezidentnými (domácimi) DJs, ktorý je zahrnutý v cene zájazdu, bude aj v lete 2015 od 5 do 10 € pre individuálnych návštevníkov - iba klienti CK Partybus.sk majú tento vstup zdarma! Občas býva vstup aj na tieto platené večery automaticky zdarma do polnoci alebo do 1:00, pri neskoršom príchode do klubu sa platí.

▼ Výlet motorovým člnom:

Zaži a spoznaj ostrov Pag z celkom iného pohľadu - spolu s ďalšími max. 4 tvojimi kamarátmi alebo aj s novými našimi pártybusákmi ťa zoberieme na ca. 3-hodinovú privátnu okružnú jazdu motorovým člnom! Zastavíme na ktorejkoľvek z množstva úžasných pláží, stačí ukázať smer nášmu kapitánovi! Výlet si môžete sami dotvoriť podľa vlastnej nálady - navštíviť pláž na ktorú sa s nikým iným a ináč nedostanete, nakuknúť do mesta Pag na drink či zmrzlinu na prístavnej promenáde alebo sa len jednoducho dlhšie voziť a užívať si či pobudnúť dlhšie na niektorej z pláží.

Tento výlet si môžeš objednať aj k objednávke zájazdu po 28.2.2015 iba za 20 € (cena za 1 osobu pri maximálnom počte 5 osôb; minimálny počet 1, ale cena výletu je vždy 100 €). Kapacita je obmedzená, výlet budeme organizovať v závislosti od počasia a záujmu, maximálne 2-3x počas každého turnusu, preto odporúčame príliš dlho neváhať - bude to stáť za to!

▼ Ako vyzerá týždeň na Pagu? Pozrite si fotoreporty z minulých sezón:

Fotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.skFotoreport zo zájazdu na Zrće | Partybus.sk & Photomedia.sk

▼ Pozrite si skvelé video zo zájazdu na Zrće od Gluuu.tv:

http://youtu.be/B6a__1htJ94

▼ Ubytovanie:

7 nocí v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch (žiadny hotel ani hostel) s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo terasou, v prípade záujmu aj s klimatizáciou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, základným kuchynským riadom a príborom pre príslušný počet osôb. Ubytovanie ponúkame v dvoj-, troj-, štvor-, päť- alebo šesťlôžkových apartmánoch. Podrobný popis jednotlivých typov apartmánov si prečítaj ďalej v texte na tejto stránke.

V apartmánových domoch spravidla býva priamo aj domáci majiteľ/majiteľka. Ak v apartmáne niečo chýba (príbor, šálky, panvica, minie sa plynová nádoba a podobne), stačí sa slušne obrátiť na majiteľa/majiteľku - v rámci svojich možností ochotne pomôžu. Predmety bežnej spotreby, ako napr. toaletný papier, čistiaci prostriedok na riad a podobne, nie sú štandardnou bežnou výbavou apartmánov, je preto potrebné si priamo v Novalji v niektorom z blízkych supermarketov kúpiť vlastné zásoby na pobyt, avšak v núdzových prípadoch častokrát takisto stačí slušne poprosiť majiteľa. V Chorvátsku sa dohovoríš najčastejšie anglicky alebo nemecky, ale aj slovensky či česky - Chorváti veľa rozumejú a naopak tiež.

▼ Poloha:

Všetky apartmány sa nachádzajú priamo v meste Novalja, hneď na jeho začiatku v tzv. zóne A (najbližšie k pláži Zrće, iba ca. 2,5 - 3 km), v pešej vzdialenosti iba 100-500 m od mestskej pláže Lokunje a od centra mesta, rovnako ako od veľkého obchodného domu s potravinami Plodine (niečo medzi Billa a Tesco - kúpite tam naozaj všetko, od potravín, nafukovačiek, slnečníkov, kozmetiky, až po nábytok). Na pláž Zrće je možné chodiť peši (ca. 35-40 min.) alebo mestským autobusom, ktorý premáva nonstop 24 hodín denne v krátkych intervaloch.

Mapa Novalja - Zrće - Caska - apartmány Partybus.skMapa Novalja - apartmány Partybus.sk v zóne A (najbližšie k Zrće)Mestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miestMestský autobus v Novalji, transfer na Zrće a do okolitých miest

▼ Doprava:

Spiatočná doprava partybusom (luxusným diaľkovým autobusom) z Bratislavy priamo do Novalje, na parkovisko pre autobusy na začiatku mesta (vjazd autobusom do úzkych uličiek až k apartmánom nie je možný), v pešej vzdialenosti max. do 600 m (ca. 7 min. peši) od apartmánov. Na palube autobusu (partybusu) cestujete výhradne s ďalšími partypeople, takže si už počas cesty môžete urobiť pohodlný warmup, k dispozícii je (s výnimkou nočného kľudu počas jazdy v noci) CD/DVD prehrávač s 1-2 LCD/TV obrazovkami, WC, kávovar, samozrejmosťou sú klimatizácia, prestávky na trase a stevard/stevardka na palube, ktorý je zodpovedný za vaše pohodlie počas cesty tam aj naspäť.

▼ Strava:

Bez stravy, s možnosťou varenia vo vybavenej vlastnej kuchynke na apartmáne alebo v niektorej z mnohých reštaurácií resp. stánkov s rýchlym občerstvením v bezprostrednej blízkosti apartmánov v Novalji alebo vo viacerých reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame reštaurácie na susednej pláži Caska ca. iba 10 min. peši z pláže Zrće.

Pártyloď

Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene biele a červené víno, sangria, džús a rakija (chorvátska ovocná pálenka). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva vždy v pondelok o 12:30 z móla v klube NOA (priamo oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 18:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch! Cena tohoto výletu je pre klientov Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stevarda počas cesty do Novalje.

Pozrite si fotoreport z výletu touto pártyloďou na našom Facebooku alebo sa inšpirujte týmto videom, ktoré pre vás vyrobili chalani z Gluuu.tv počas ich pobytu s nami na Pagu minulé leto.

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a lôžkom pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo s dvoma spáľňami kde sú v jednej spálni 2 lôžka a v druhej 3 lôžka alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a jednou spálňou pre 1 osobu.
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a lôžkami pre 2 osoby v spoločných priestoroch.
Zdieľaný
(4osoby) apartmán s dvomi samostatnými dvojlôžkovými spálňami pre 4 osoby, určený pre dvojice, prípadne aj jednotlivcov, ktorí si nezohnali väčšiu partiu. Máte takto možnosť ušetriť a byť spolu s tou správnou partiou ľudí - zoznámite sa už cestou v partybuse.

▼ Kaucia za apartmán:

Kauciu 30 € na osobu sa platí pri ubytovaní v apartmáne a v plnej výške vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu alebo stratu.

▼ Domový poriadok a základné pravidlá počas pobytu:

Rovnako ako všade inde vo svete, aj v Chorvátsku platia určité pravidlá slušného a ohľaduplného správania sa počas pobytu v súkromných apartmánoch. Dodržiavanie takzvaného domového poriadku je súčasťou 'dokonalej párty dovolenky' a bezstarostného pobytu v Novalji. To platí bez rozdielu v celom meste Novalja ako aj v ostatných okolitých mestách.

▼ Ak máš menšiu partiu kamarátov ako je počet lôžok v dostupnom apartmáne:

Ak ste skupina menej osôb ako je počet miest vo vybranom type apartmánu, môžete si apartmán rezervovať aj tak! Stačí doplatiť cenu za prázdne lôžko: doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, doplatok za 1 prázdne lôžko v apartmáne pre 3 až 6 osôb je iba 150 € na celý pobyt. Ak si doplatok v skupine rozdelíte medzi sebou, stále to stojí za to.

▼ Ak si už tvoji kamaráti objednali zájazd a ty sa chceš k nim pridať do apartmánu resp. domu:

Ak chceš bývať s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to pri objednávaní do poznámky alebo emailom na info@partybus.sk.

▼ Kapacita zájazdu:

Maximálny počet účastníkov zájazdu: 100

▼ Platba v českých korunách (objednávky z ČR):

Pri platbe v českých korunách na náš český účet použite kurz 28 Kč = 1 €. V prípade, že chcete platiť na náš český účet vkladom hotovosti v eurách, použite prosím sumu v EUR a požiadajte v banke o vklad na náš účet vedený v mene EUR, nie na účet vedený v CZK.

▼ Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácii či poradiť s objednávkou, zavolajte nám alebo napíšte, sme k dispozícii na telefóne (Po - Ne, 10:00 - 20:00) alebo nám kedykoľvek pošlite vaše otázky emailom, na Skype alebo v správe na Facebooku:

Tel. (na Slovensku): +421 903 244802 alebo +421 905 631098
Tel. (v Chorvátsku): +385 97 7339070 (od 3.7. do 23.8.2015)
Skype: space4uslovakia
Email: info@partybus.sk
Facebook:
www.facebook.com/partybus.sk
www.facebook.com/papaya.partybus.sk

▼ Všeobecné podmienky a ďaľšie dôležité informácie:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Letný 8-dňový zájazd na Zrće (3. turnus) | Croatia Rocks festival

Miesto konania: pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Dátum: 17.7.2015 (Piatok)

Info:

▼ Croatia Rocks Festival:

V tomto týždni nás čaká nový festival s nadupaným programom! Ibizácka značka IBIZA ROCKS si to zamieri nasledujúce leto priamo na Zrće!

▼ Aktuálny lineup festivalu:

alebo ALLURE MUSIC FESTIVAL v klube Kalypso

▼ Nová tvár klubu Papaya

Okrem bohatého a zajímavého programu klub Papaya každý rok zaručene prekvapí menšími aj väčšími úpravami a vylepšeniami. V lete 2012 prešiel klub zásadnou renováciou afterbeach arény, ktorá je odvtedy viac presvetlená, moderná a vyvýšená a pôsobí naozaj luxusne, takže aj počas večerných akcií uvidíte až na hlavný stage. Zásadnou zmenou a rozšírením prešla v roku 2014 kompletne celá zóna s hlavným pódiom. Hlavný stage dostal novú kopulovitú podobu a klub vo veľkom investoval do rozšírenia a vylepšenia zvuku a svetelnej show.

Nový hlavný stage v klube Papaya, Zrće, 2014Hideout Festival 2014 @ Papaya Club, Zrće

▼ Program zájazdu

Piatok 17.7.2015
 • o 23:00 odchod z Bratislavy do Novalje
Sobota 18.7.2015
 • ca. o 12:00 príchod do mesta Novalja (mapa)
 • voľný program
 • od 12:00 do 15:00 check-in v apartmáne
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Nedeľa 19.7.2015
 • voľný program
 • od 12:30 do 18:00 Pártyloď
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Pondelok 20.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Croatia Rocks Festival: Fatboy Slim) alebo iný vlastný program
Utorok 21.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Croatia Rocks Festival: Rudimental) alebo ALLURE MUSIC FESTIVAL v klube Kalypso alebo iný vlastný program
Streda 22.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Croatia Rocks Festival: Clean Bandit) alebo ALLURE MUSIC FESTIVAL v klube Kalypso alebo iný vlastný program
Štvrtok 23.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party (Croatia Rocks Festival: Zane Lowe) alebo ALLURE MUSIC FESTIVAL v klube Kalypso alebo iný vlastný program
Piatok 24.7.2015
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Sobota 25.7.2015
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • o 21:00 odchod z Novalje do Bratislavy
Nedeľa 26.7.2015
 • do 10:00 príchod do Bratislavy

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Bratislava:
Piatok 17.7.2015, 23:00
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Novalja:
Sobota 18.7.2015, ca. 12:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Odchod Novalja:
Sobota 25.7.2015, ca. 19:00-21:00 (presný čas odchodu upresníme pri príchode na začiatku pobytu)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Príchod Bratislava:
Nedeľa 26.7.2015, ca. 8:00-10:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoJägermeister logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoNEON on air by DJ Pico, logoWave magazine, logoPure Event, logoDJ Martin Michniak, logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoilovemusic.sk, logoFun1 TV, logo

Plagát: Magnetic Festival december 2017 + vstupenky + darček Magnetic Festival + VSTUPENKY + darček
15.12.2017
PVA Expo, Praha
Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Apokalypsa, Brno Apokalypsa + VSTUPENKY
24.11.2017
Bobycentrum, Brno
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]