[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

1.8.2014 / pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Letný 8-dňový zájazd na Zrće (Electrobeach festival)

Organizujeme týždňový pobytový párty zájazd na chorvátsky ostrov Pag v exkluzívnej spolupráci s najznámejším plážovým klubom na pláži Zrće - Papaya Club. Priama spiatočná doprava partybusom z Bratislavy, ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch na začiatku mesta Novalja (najbližšie k pláži Zrće), vstup do klubu Papaya na všetky večerné akcie a festivaly počas celého pobytu, zdarma drinky v klube, steward na palube partybusu a delegát na mieste - toto všetko a ešte oveľa viac zažiješ na dovolenke jedine s nami! Čitaj ďalej tu na stránke a rezervuj si svoju dokonalú párty dovolenku!

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 45 osôb

Už štvrtú sezónu môžete iba s nami zažiť aj tento rok absolútne bezkonkurenčne najlepšiu párty dovolenku na najznámejšej párty pláži v strednej Európe - na pláži Zrće na chorvátskom ostrove Pag! Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.) organizuje týždňové pobytové zájazdy zo Slovenska a z Českej republiky v exkluzívnej spolupráci s najväčším klubom na pláži - Papaya Club. Vyber si ktorýkoľvek až zo siedmich turnusov v lete 2014 a zaži na vlastnej koži, čo to znamená 'dokonalá párty dovolenka'! A ak si už Zrće zažil, ver tomu, že tento rok to bude zaručene opäť ešte väčší zážitok! My tam osobne jazdíme a trávime 'dovolenku' už siedmy rok v rade a stále nás prekvapí niečo nové - noví ľudia, nové párty, nové pláže, nové zážitky!

► Všetky turnusy v lete 2014 sú v predaji na našom webshope Ticketzona.eu.

► Kapacity máme obmedzené a rezervácie pribúdajú každý deň - tak nezaváhajte!


Papaya Club, Zrce beach, Pag, Chorvátsko Papaya Club, Zrce beach, Pag, Chorvátsko

▼ Pozvi na zájazd aj svojich priateľov na Facebooku:

Facebook, logo

▼ Termín pobytu:  Piatok 1. August - Nedeľa 10. August 2014

Na každý zájazd je odchád autobusu (partybusu) vždy už večer pred uvedným začiatkom pobytu o 23:00 z Bratislavy. Pozorne si prečítajte podrobný harmonogram celého priebehu zájazdu tu na stránke alebo aj pri rezervácii na našom rezervačnom portáli Ticketzona.eu.

▼ Kompletné informácie a objednávka zájazdu:

Zájazd vrátane dopravy autobusom:
http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/zajazd-zrce-novalja-chorvatsko-2014-04

▼ Aktuálny cenník zájazdu:

Cena zájazdu pre 1 osobu (8 dní) sa postupne zvyšuje s blížiacim sa termínom - čim skôr si zájazd s partiou objednáš, tým viac všetci ušetríte. Okrem toho je cena rozdielna podľa typu (kapacity) apartmánu - čím väčší apartmán (viac postelí), tým nižšia je cena zájazdu pre 1 osobu. Aktuálny cenník každého zájazdu na Pag nájdeš na našom webe Ticketzona.eu.

▼ V cene zájazdu je zahrnuté:

 • Spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy priamo do mesta Novalja na ostrove Pag
 • Ubytovanie 7 nocí v plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, kúpeľňou, WC, terasou alebo balkónom
 • Vstup do klubu Papaya na všetky denné (16-20h) a večerné akcie (23-6h)okrem Electrobeach festivalu */**
 • 6x poukaz na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya
 • Jägermeister welcome drink na palube autobusu
 • Steward na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Služby delegáta na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

*) Vstupenka na Electrobeach festival, ktorý zatiaľ nie je v predaji, nie je zahrnutáv cene zájazdu. Vstupenku na Electronicbeach festival si budete môcť dokúpiť na tejto stránke, dostanete ju od nášho delegáta po príchode do Novalje po predložení vytlačeného eticketu. Cena bežného vstupu na mimofestivalový nočný program klubu Papaya s rezidentnými DJs, ktorý je zahrnutý v cene zájazdu, bude aj v lete 2014 od 5 do 10 € pre individuálnych návštevníkov - iba klienti CK Partybus.sk majú tento vstup zdarma! Občas býva vstup aj na tieto platené večery zdarma do polnoci alebo do jednej, potom sa platí.

**) Vstup na všetky denné afterbeach parties (16-20h) v klube Papaya je štandardne zdarma. Iba v ojedinelých prípadoch je v klube Papaya vstup na afterbeach party vyhradený iba pre majiteľov vstupeniek na festivaly, ktorých program je rozložený aj na afterbeach parties (v minulom roku to bol napríklad Barrakud a Sonus festival v auguste).

▼ V cene zájazdu nie je zahrnuté:

 • Vstupenka*/** na festivaly v klube Papaya
 • Strava - v bezprostrednej blízkosti od apartmánov je v meste Novalja množstvo reštaurácii, pizzerií, stánkov s rýchlym občerstvením ako aj viaceré veľké či menšie supermarkety, cenovo a sortimentom v podstate identické s našimi obchodmi Tesco či Billa. Aj z tohoto dôvodu absolútne nie je potrebné nosiť si akékoľvek potraviny zo Slovenska, predovšetkým nie celé balenia akýchkoľvek nápojov, minerálok a pod. (batožinový priesotor autobusu je obmedzený iba pre max. 1 ks cestovnej batožiny na osobu.
 • Pobytová taxa - miestna turistická daň, 1 €/osoba/deň (spolu 7 €/osoba), ktorú za každého ubytovaného klienta hostiteľ odvádza miestnemu turistickému úradu.
 • Individuálne cestovné poistenie - odporúčame uzavrieť cestovné poistenie napr. www.union.sk - dá sa uzavrieť jednoducho online alebo aj cez sms)
 • Mestská doprava z mesta Novalja na pláž Zrće a opačne: ca. 2,5 - 3 km (možnosť chodiť aj peši ca. 35 minút po chodníku z mesta až na pláž) - autobusy jazdia 24 hodín denne, spravidla v polhodinových intervaloch v špičke aj častejšie, 1 jazda stojí 10-15 Kn/ca. 1,5 €)
 • Klimatizácia (5-7 €/deň) - z doterajších 3-ročných skúseností väčšina účastníkov zájazdu klimatizáciu vôbec nechcelo alebo nevyužilo.

▼ Ako vyzerá dokonalá párty dovolenka na Pagu?

Pozri si okrem iných tento fotoreport zo zájazdu (foto: Peter Král - Photomedia.sk):

Fotoreport zo zájazdu Partybus.sk 9.-16.7. (1. časť) Fotoreport zo zájazdu Partybus.sk 9.-16.7. (2. časť)

Tu si pozri fotoreport zo zájazdu a fotky z pártylode!

Fotoreport z mini zájazdu Partybus.sk 13.-22.8.2010 (beach life) Fotoreport z mini zájazdu Partybus.sk 13.-22.8.2010 (party life)

Množstvo ďalších fotoreportov zo zájazdov z predchádzajúcich ročníkov si môžeš pozrieť na našom Facebooku tu:
http://www.facebook.com/Papaya.Partybus.sk/photos_albums

▼ Ubytovanie a lokalita:

7 nocí v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo priestrannou terasou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, kuchynským riadom a príborom. Ubytovanie je možné v 2, 3, 4, 5 alebo 6-miestnych apartmánoch. Apartmány sa nachádzajú v meste Novalja v pešej vzdialenosti 100-500 m od mestskej pláže a od centra mesta, veľkého obchodného domu Plodine a hlavne v zóne najbližšie k pláži Zrće (2,5-3km). Na Zrće máte možnosť ísť peši (20-30min.), alebo MHD, ktorá premáva 24h denne.

Pre klientov s vlastnou dopravou je možnosť ubytovania aj pri pláži Caska v apartmánoch pre 4 a 5 osôb hneď pri mori s výhľadom na Zrće - najbližšie ubytovanie, peši po pláži do 15 min. na Zrće! Odchodná zóna Novalje je 2 km, reštaurácie sú priamo na pláži Caska.

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a prístelkou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a prístelkou pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a prístelkou pre 1 osobu v spoločných priestoroch
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami, alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a prístelka pre 2 osoby v spoločných priestoroch, alebo s dvoma trojlôžkovými spálňami.

▼ Strava:

Strava nie je zahrnutá v cene zájazdu z viacerých dôvodov, predovšetkým však z evidentného a časom overeného dôvodu neštandardného každodenného (ne)spánkového režimu. Preto je k dispozícii v každom apartmáne možnosť varenia vo vlastnej kuchynke, alebo stravovania v ktorejkoľvek z množstva rozmanitých reštaurácií a pubov v bezprostrednej blízkosti apartmánov po celej Novalji (najviac v centre) alebo vo viacerých dostupných reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame využiť aj príjemné plážové reštaurácie na susednej pláži Caska, na ktorú sa priamo zo Zrće dostanete peši chodníkom ca. za 10 minút.

▼ Doprava:

Priama spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy do Novalje vrátane transferu priamo k apartmánu. Na palube autobusu (partybusu) cestuješ výhradne s ďalšími party people.

 • Odchod z Bratislavy už v piatok večer o 23:00
 • Zastávky na ceste podľa potreby
 • Predpokladaný príchod do Novalje v sobotu medzi 9:00 - 11:00 (podľa dopravnej situácie)
 • Odchod z Novalje nasledujúcu sobotu po 19:00 (19-21h, podľa príchodu autobusu doobeda)
 • Príchod do Bratislavy v nedeľu medzi 9:00 - 11:00 (podľa dopravnej situácie)

▼ Možnosť platby ceny zájazdu na splátky:

V prípade zájmu ponúkame možnosť úhrady ceny zájazdu v dvoch splátkach nasledovne:

 1. 50 % ceny pri objednávke zájazdu,
 2. 50 % ceny najneskôr do 31.5.2014.

Pri obidvoch platbách použite rovnaký variabilný symbol, ktorý obdržíte emailom po vykonaní objednávky (po vložení zájazdu do nákupného košíka na Ticketzona.eu. Po úhrade obidvoch splátok obdržíte od nás emailom potvrdenie o prijatí platby. Váš platný cestovný poukaz (eticket) obdržíte až po úhrade 100 % ceny zájazdu.

▼ Dôležitá informácia k rezervácii:

Ak vás je menej osôb ako počet miest vo vybranom type apartmánu, ponúkame vám dve možnosti:

 1. Spojíme vás s ďalšími účastníkmi zájazdu, tak aby bol apartmán plne využitý, alebo
 2. doplatíte cenu za prázdne lôžko a v apartmáne budete iba vy. Doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, v apartmánoch pre 3, 4, 5 a 6 osôb je to 150 € na celý pobyt za 1 miesto.

Ak chceš bývať spolu s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to emailom na papaya@partybus.sk.

▼ Kaucia za apartmán:

Kaucia je 30 €/osoba/pobyt. Kauciu zaplatíte v hotovosti pri odovzdávaní identifikačných náramkov v autobuse a v plnej sume vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu.

▼ Máš otázky? Zavolaj nám alebo napíš:

V prípade akýchkoľvek otázok sme k dispozícii telefonicky od pondelka do nedele v čase od 12:00 do 20:00, alebo aj mimo tieto časy emailom, na Facebooku alebo cez Skype:

Tel.: +421903244802 (Michal) alebo +421905631098 (Katarína)
Email: papaya@partybus.sk alebo info@partybus.sk
Facebook: www.facebook.com/papaya.partybus.sk
Skype: space4uslovakia
My status

▼ Všeobecné podmienky a ostatné záväzné dokumenty:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Letný 8-dňový zájazd na Zrće (Electrobeach festival)

Miesto konania: pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Dátum: 1.8.2014 (Piatok)

Info:

▼ Line-Up Electrobeach Festival

BINGO PLAYERS
ďalšie mená pribudnú čoskoro...

 

▼ O klube Papaya

Najznámejší a najväčší chorvátsky plážový openair klub Papaya každoročne navštevujú 10-tisíce pártychtivých hostí z viac ako 70 rôznych krajín, z každého kontinentu! Nachádza sa na "chorvátskej Ibize" - na pláži Zrće na ostrove Pag v Chorvátsku, ktorá je okrem iného pravidelne oceňovaná Modrou vlajkou. Každoročne je v klube Papaya špičkový lineup a každý rok vás čaká vždy niečo nové ale aj osvedčené. Klub Papaya tento rok absolvuje 12. výročie svojej existencie. S kapacitou až 5000 návštevníkov hosťuje každý rok počas celého leta, od júna až do septembra, množstvo svetových DJ-ov, ako napr. Tiësto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Swedish House Mafia, Markus Schulz, Eric Prydz, Pete Tong, Nicky Romero, Aly & Fila, Sven Väth, Paul Kalkbrenner, Loco Dice, Snoop Dogg, Hardwell, W&W, Sharam, Shapeshifters, Mark Knight, Chris Lake, Funkerman, Arno Cost, Norman Doray, Freemasons, Dirty South, Tom Novy, Sandy Rivera, Junior Jack a veľa ďalších. Klub je otvorený 7 dní v týždni, každý deň od 10:00 do ďalšieho rána do 6:00 (s prestávkou medzi 20-23h).

Okrem bohatého a zajímavého lineupu klub Papaya každý rok zaručene prekvapí menšími úpravami a vylepšeniami. V lete 2012 prešiel klub zásadnou renováciou afterbeach arény, ktorá je odvtedy viac presvetlená, moderná a vyvýšená a pôsobí naozaj luxusne, takže aj počas večerných akcií uvidíte až na hlavný stage.

Zásadne sa od leta 2012 zmenila aj štruktúra programu v klube Papaya podľa jednotlivých týždňov. Každý zájazd (turnus) sa síce aj naďalej začína príchodom v sobotu a končí odchodom nasledujúcu sobotu večer, rovnako ako po minulé roky, ale večerný festivalový program klubu bude počas celého týždňa hudobne zladený! To znamená, že počas celého turnusu budú v klube Papaya hrať DJs v rovnakom alebo príbuznom hudobnom štýle! Takto si budete môcť celý týždeň užívať tie najfantastickejšie žúrky pod holým nebom práve pri vašej obľúbenej hudbe, pochopiteľne vždy s iným svetovým headlinerom! Jeden týždeň tak bude zameraný na house a electro, v ďalšom bude dominovať trance a progressive, v ďalšom prevažne techno, techhouse atď.

Okrem klubu Papaya sa na tejto pláži nachádzajú aj ďaľšie kluby - Aquarius (druhý najväčší, s krytou aj otvorenou časťou), Euphoria, najstarší klub na pláži Zrće Kalypso, najnovší klub Noa a niekoľko ďalších menších terás s hudbou.

Papaya Club:

Papaya Club 2012 Papaya Club 2012 Papaya Club 2012

▼ Slovensko tretí rok za sebou v lineupe na Zrće - NEON feat. Orjan Nilsen !!!

Slováci mali v lete 2012 a 2013 svoje vlastné dni v klube Papaya! Bolo to prvýkrát vôbec, čo sa na Zrće konala čisto slovenská párty - naša pártycestovka priniesla na Zrće show 'Dance ExXtravaganza live' rádia Europa2, ktorá v obidvoch prípadoch prekonala všetky očakávania a naplnila klub Papaya. Tento rok pokračujeme a opäť prinášame Slovensko do programu na Zrće - poprvýkrát sa v klube Papaya v nedeľu 20.7.2014 predstaví nová radioshow NEON - s rovnakým tímom - DJs Pico, Stame, Robbie, Fester a Dave (min. 3 z nich)! Tentokrát to bude aj s bonusom - headlinerom tohto večera totiž bude ORJAN NILSEN! Túto ďalšiu, v poradí už tretiu "inváziu" Slovákov na Zrće môžeš zažiť hneď na druhý deň po príchode s 2. turnusom (19.-26.7.2013) v rámci DJ Mag Beach festivalu.

Viac info o NEON:

http://www.facebook.com/neondancevent
http://www.neonevent.sk

Počúvaj NEON ON AIR každý piatok od 19:00 online na Soundcloude:

https://soundcloud.com/neon-onair

Vypočuj si sety z DEXX live @ Papaya Club 15.7.2012 - tento rok sa pripravte na luxusný upgrade:

http://soundcloud.com/djpico
http://soundcloud.com/stame
http://soundcloud.com/robbie-dj
http://www.mixcloud.com/djfester

▼ Program klubu Papaya v lete 2014:

Papaya Club lineup 2014 @ Letné týždňové zájazdy Partybus.sk @ Zrće beach, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

▼ Pártyloď

Počas pobytu rozhodne odporúčame absolvovať výlet pártyloďou! Plavba 2-podlažnou loďou s otvorenou hornou a čiastočne aj spodnou palubou a sedením po zátokach ostrova Pag s live DJ-om na palube je osvedčeným a obľúbeným zážitkom! V cene je navyše zahrnutý zdarma obed na palube (výborná grilovaná ryba a grilované kuracie prsia), zdarma neobmedzene biele a červené víno, sangria, džús a rakija (chorvátska ovocná pálenka). Počas niekoľkých zastávok sa môžete okúpať na plážach dostupných iba loďou.

Loď vypláva vždy v pondelok o 12:30 z móla v klube NOA (priamo oproti klubu Papaya) a vracia sa ca. o 18:00 a vy môžete pokračovať v zábave na každodennej afterbeach party v klube Papaya alebo v ostatných kluboch! Cena tohoto výletu je pre klientov CK Partybus.sk iba 40 €/osoba (bežná cena na mieste je 45 €). Pártyloď si môžete objednať priamo tu na stránke alebo u stewarda počas cesty do Novalje.

Pozrite si fotoreport z výletu touto pártyloďou na našom Facebooku alebo sa inšpirujte týmto videom, ktoré pre vás vyrobili chalani z Gluuu.tv počas ich pobytu s nami na Pagu minulé leto.

▼ Program zájazdu

Piatok 1.8.2014
 • o 23:00 odchod z Bratislavy do Novalje
Sobota 2.8.2014
 • ca. o 12:00 príchod do mesta Novalja (mapa)
 • voľný program
 • od 12:00 do 15:00 check-in v apartmáne
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Nedeľa 3.8.2014
 • voľný program
 • od 12:30 do 18:00 Pártyloď 1
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party: NARI & MILANI
Pondelok 4.8.2014
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Electrobeach festival @ Papaya
Utorok 5.8.2014
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Electrobeach festival @ Papaya
Streda 6.8.2014
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Electrobeach festival @ Papaya
Štvrtok 7.8.2014
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Electrobeach festival: BINGO PLAYERS
Piatok 8.8.2014
 • voľný program
 • od 16:00 do 20:00 Papaya after beach party alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya night party alebo iný vlastný program
Sobota 9.8.2014
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 nakladanie batožiny do autobusu
 • voľný program
 • od 16:00 afterbeach party alebo iný vlastný program
 • o 21:00 odchod z Novalje do Bratislavy
Nedeľa 10.8.2014
 • do 10:00 príchod do Bratislavy

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Bratislava:
Piatok 1.8.2014, 23:00
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Novalja:
Sobota 2.8.2014, ca. 12:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Odchod Novalja:
Sobota 9.8.2014, ca. 19:00-21:00 (presný čas odchodu upresníme pri príchode na začiatku pobytu)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Príchod Bratislava:
Nedeľa 10.8.2014, ca. 8:00-10:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoJägermeister logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoNEON on air by DJ Pico, logoWave magazine, logoPure Event, logoDJ Martin Michniak, logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoilovemusic.sk, logoFun1 TV, logo

Plagát: Magnetic Festival december 2017 + vstupenky + darček Magnetic Festival + VSTUPENKY + darček
15.12.2017
PVA Expo, Praha
Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Kalkbrenner, Marnik, Redfoo
11.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]