[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

26.7.2013 / pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Letný 8-dňový zájazd @ Zrće, Chorvátsko (Papaya DJ Mag Sunrise festival)

Organizujeme týždňové pobytové párty zájazdy na chorvátsky ostrov Pag vrátane programu v najväčsom a najznámejšom plážovom klube na pláži Zrće - v klube Papaya! Priama spiatočná doprava partybusom z Bratislavy, ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch v Novalji, vstup do klubu Papaya na všetky večerné akcie a festivaly počas celého pobytu, zdarma drinky, steward na palube partybusu a delegát na mieste. Čitaj ďalej tu na stránke a rezervuj si svoju dokonalú párty dovolenku!

Destinácia Miesto odchodu Čas odchodu Podrobnosti Cena
Novalja, autobusom z Bratislavy, parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 26.7.2013 o 22:00 checkin v apartmáne 27.7.2013 od 12:00 od 289 €
Novalja, vlastnou dopravou - - checkin v apartmáne 27.7.2013 od 12:00 od 219 €

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: luxusný diaľkový autobus

Kapacita: 45 osôb

Už tretiu sezónu na vás aj tento rok čaká bezkonkurenčne najlepšie párty leto na najznámejšej párty pláži Zrće na chorvátskom ostrove Pag! Partybus.sk (CK SPACE4U s. r. o.) organizuje týždňové pobytové zájazdy zo Slovenska a z Českej republiky v exkluzívnej spolupráci s najväčším klubom na pláži - Papaya Club. Vyber si jeden z piatich turnusov a zaži dokonalú párty dovolenku!

Všetky turnusy v lete 2013 sú v predaji na našom webshope Ticketzona.eu.

Papaya Club, Zrce beach, Pag, Chorvátsko Papaya Club, Zrce beach, Pag, Chorvátsko

▼ Pozvi na zájazd aj svojich priateľov na Facebooku:

Facebook, logo

▼ Termín zájazdu: sobota 27. júl - sobota 3. august 2013

Na každý zájazd odchádza autobus už večer pred uvedným začiatkom zájazdu o 22:00 z Bratislavy. Pozorne si prečítajte podrobný harmonogram celého priebehu zájazdu ďalej tu na tejto stránke alebo aj priamo na našom rezervačnom portáli Ticketzona.eu.

▼ Kompletné informácie a objednávka:

Zájazd vrátane dopravy autobusom:
http://www.ticketzona.eu/ sk/podujatie/ zajazd-papaya-zrce-2013-03

Pobyt s vlastnou dopravou:
http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/pobyt-papaya-zrce-2013-03

▼ Aktuálny cenník zájazdu:

Cena zájazdu pre 1 osobu (8 dní) sa postupne zvyšuje s blížiacim sa termínom - čim skôr si zájazd s partiou objednáš, tým viac všetci ušetríte. Okrem toho je cena rozdielna podľa typu (kapacity) apartmánu - čím väčší apartmán (viac postelí), tým nižšia je cena zájazdu pre 1 osobu. Aktuálny cenník každého zájazdu na Pag nájdeš od 1.2.2013 na našom webe Ticketzona.eu.

▼ V cene zájazdu je zahrnuté:

 • Priama spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy priamo do mesta Novalja na ostrove Pag
 • Ubytovanie 7 nocí v štandardných, plne vybavených apartmánoch alebo štúdiách s vlastnou kuchynkou, vlastnou kúpeľňou a WC, s terasou alebo balkónom
 • vstup do klubu Papaya počas celého pobytu každý deň na večerné akcie (na denné after beach akcie je vstup štandardne zdarma)
 • 6x poukážka na zdarma alkoholický koktejl v klube Papaya! (štandardný 3dl miešaný nápoj v hodnote 5 €/ks)
 • Steward na palube autobusu
 • Tombola na palube s cenami od našich partnerov
 • Jägermeister welcome drink na palube
 • Hudobné CD/DVD počas cesty
 • Predaj nealko nápojov a piva v autobuse
 • Delegát na mieste
 • Poistenie cestujúcich v autobuse
 • Poistenie CK proti úpadku

V cene zájazdu nie je zahrnuté:

Strava; pobytová taxa (miestna turistická daň) 7 €/osoba/týždeň; individuálne cestovné poistenie (odporúčame uzavrieť cestovné poistenie napr. www.union.sk - dá sa uzavrieť jednoducho online alebo aj cez sms); mestská doprava z mesta Novalja na pláž Zrće a opačne: ca. 2,5 - 3 km, možné aj peši ca. 35 minút po chodníku alebo autobusom (jazdí 24 hodín denne, spravidla v polhodinových intervaloch v špičke aj častejšie, 1 jazda stojí 10-15 Kn/ca. 1,5 €); klimatizácia (5-7 €/deň) - avšak zo skúsenosti z minuloročných zájazdov 95% účastníkov klimatizáciu vôbec nepotrebovalo.

▼ Ako vyzerá taký týždeň na Pagu?

Pozri si napr. fotoreport zo zájazdu 9. - 16.7.2011 (foto: Peter Král - Photomedia.sk):

Fotoreport zo zájazdu Partybus.sk 9.-16.7. (1. časť) Fotoreport zo zájazdu Partybus.sk 9.-16.7. (2. časť)

Tu si môžeš pozrieť fotoreport zo zájazdu 14.-21.7.2012 - a fotky z pártylode!

Fotoreport z mini zájazdu Partybus.sk 13.-22.8.2010 (beach life) Fotoreport z mini zájazdu Partybus.sk 13.-22.8.2010 (party life)

Množstvo ďalších fotoreportov zo zájazdov z minulého leta 2012 si môžeš popozerať na našom Facebooku tu:
http://www.facebook.com/Papaya.Partybus.sk/photos_albums

▼ Ubytovanie a lokalita:

7 nocí v kompletne zariadených apartmánoch v súkromných apartmánových domoch s vlastnou kuchynkou, kúpelňou, WC, balkónom alebo priestrannou terasou. Kuchynka je vybavená plynovým alebo elektrickým sporákom, chladničkou, kuchynským riadom a príborom. Ubytovanie je možné v 2, 3, 4, 5 alebo 6-miestnych apartmánoch. Apartmány sa nachádzajú v meste Novalja v pešej vzdialenosti 100-500 m od mestskej pláže a od centra mesta, veľkého obchodného domu Plodine a hlavne v zóne najbližšie k pláži Zrće (2,5-3km). Na Zrće máte možnosť ísť peši (20-30min.), alebo MHD, ktorá premáva 24h denne.

Pre klientov s vlastnou dopravou je možnosť ubytovania aj pri pláži Caska v apartmánoch pre 4 a 5 osôb hneď pri mori s výhľadom na Zrće - najbližšie ubytovanie, peši po pláži do 15 min. na Zrće! Odchodná zóna Novalje je 2 km, reštaurácie sú priamo na pláži Caska.

▼ Popis apartmánov:

Typ 2
(2 osoby) štúdio pre 2 osoby
Typ 3
(3 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a prístelkou pre 1 osobu v spoločných priestoroch alebo štúdio pre 3 osoby
Typ 4
(4 osoby)
apartmán s jednou dvojlôžkovou spálňou a prístelkou pre 2 osoby v spoločných priestoroch alebo apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami
Typ 5
(5 osôb)
apartmán s dvoma dvojlôžkovými spálňami a prístelkou pre 1 osobu v spoločných priestoroch
Typ 6
(6 osôb) apartmán s tromi samostatnými dvojlôžkovými spálňami, alebo apartmán s dvoma spálňami pre 4 osoby a prístelka pre 2 osoby v spoločných priestoroch, alebo s dvoma trojlôžkovými spálňami.

▼ Strava:

Strava nie je zahrnutá v cene zájazdu z viacerých dôvodov, predovšetkým však z evidentného a časom overeného dôvodu neštandardného každodenného (ne)spánkového režimu. Preto je k dispozícii v každom apartmáne možnosť varenia vo vlastnej kuchynke, alebo stravovania v ktorejkoľvek z množstva rozmanitých reštaurácií a pubov v bezprostrednej blízkosti apartmánov po celej Novalji (najviac v centre) alebo vo viacerých dostupných reštauráciach a stánkoch s rýchlym občerstvením priamo na pláži Zrće. Vrelo odporúčame využiť aj príjemné plážové reštaurácie na susednej pláži Caska, na ktorú sa priamo zo Zrće dostanete peši chodníkom ca. za 10 minút.

▼ Doprava:

Priama spiatočná doprava luxusným diaľkovým autobusom z Bratislavy do Novalje vrátane transferu priamo k apartmánu. Na palube autobusu (partybusu) cestuješ výhradne s ďalšími party people.

 • Odchod z Bratislavy už v piatok večer o 22:00
 • Zastávky na ceste podľa potreby
 • Predpokladaný príchod do Novalje v sobotu medzi 9:00 - 11:00 (podľa dopravnej situácie)
 • Odchod z Novalje nasledujúcu sobotu po 19:00 (19-21h, podľa príchodu autobusu doobeda)
 • Príchod do Bratislavy v nedeľu medzi 9:00 - 11:00 (podľa dopravnej situácie)

Alebo vlastnou dopravou.

▼ Možnosť platby ceny zájazdu na splátky:

V prípade zájmu ponúkame možnosť úhrady ceny zájazdu v dvoch splátkach nasledovne:

 1. 50 % ceny pri objednávke zájazdu,
 2. 50 % ceny najneskôr do 31.6.2013.

Pri obidvoch platbách použite rovnaký variabilný symbol, ktorý obdržíte emailom po vykonaní objednávky (po vložení zájazdu do nákupného košíka na Ticketzona.eu. Po úhrade obidvoch splátok obdržíte od nás emailom potvrdenie o prijatí platby. Váš platný cestovný poukaz (eticket) obdržíte až po úhrade 100 % ceny zájazdu.

▼ Dôležitá informácia k rezervácii:

Ak vás je menej osôb ako počet miest vo vybranom type apartmánu, ponúkame vám dve možnosti:

 1. Spojíme vás s ďalšími účastníkmi zájazdu, tak aby bol apartmán plne využitý, alebo
 2. doplatíte cenu za prázdne lôžko a v apartmáne budete iba vy. Doplatok za 1 prázdne lôžko v štúdiu pre 2 osoby je 200 € na celý pobyt, v apartmánoch pre 3, 4, 5 a 6 osôb je to 150 € na celý pobyt za 1 miesto.

Ak chceš bývať spolu s kamarátmi, ktorí sú už prihlásení, napíš nám to emailom na papaya@partybus.sk.

▼ Kaucia za apartmán:

Kaucia je 30 €/osoba/pobyt. Kauciu zaplatíte v hotovosti pri odovzdávaní identifikačných náramkov v autobuse a v plnej sume vám ju vrátime na konci pobytu, ak v apartmáne nespôsobíte žiadnu škodu.

▼ Máš otázky? Zavolaj nám alebo napíš:

V prípade akýchkoľvek otázok sme k dispozícii telefonicky od pondelka do nedele v čase od 12:00 do 20:00, alebo aj mimo tieto časy emailom, na Facebooku alebo cez Skype:

Tel.: +421903244802 (Michal) alebo +421905631098 (Katarína)
Email: papaya@partybus.sk alebo info@partybus.sk
Facebook: www.facebook.com/papaya.partybus.sk
Skype: space4uslovakia
My status

▼ Všeobecné podmienky a ostatné záväzné dokumenty:

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Letný 8-dňový zájazd @ Zrće, Chorvátsko (Papaya DJ Mag Sunrise festival)

Miesto konania: pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

Dátum: 26.7.2013 (Piatok)

Info:

DJ Mag Sunrise festival 30.7.-1.8.2013 @ Papaya Club, Zrće, Chorvátsko | Partybus.sk

▼ O klube Papaya

Najznámejší a najväčší chorvátsky plážový openair klub Papaya každoročne navštevujú 10-tisíce pártychtivých hostí z viac ako 70 rôznych krajín, z každého kontinentu! Každoročne je v klube Papaya špičkový lineup a každý rok vás čaká vždy niečo nové ale aj osvedčené. Minulé leto klub Papaya oslavoval 10. výročie svojej existencie. So svojou kapacitou až 5000 návštevníkov hosťuje každý rok počas celého leta množstvo svetových DJ-ov, ako napr. Tiesto, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Swedish House Mafia, Markus Schulz, Eric Prydz, Pete Tong, Sharam, Shapeshifters, Mark Knight, Chris Lake, Funkerman, Arno Cost, Norman Doray, Freemasons, Dirty South, Tom Novy, Sandy Rivera, Junior Jack a veľa ďalších. Klub je otvorený 7 dní v týždni, každý deň od 10:00 do ďalšieho rána do 6:00 (s prestávkou medzi 20-23h).

Klub Papaya sa nachádza priamo na "chorvátskej Ibize" - na pláži Zrće (pravidelne oceňovanej Modrou vlajkou). Okrem klubu Papaya sa na tejto pláži nachádzajú aj ďaľšie kluby - Aquarius (druhý najväčší, s krytou aj otvorenou časťou), Euphoria, najstarší klub na pláži Zrće Kalypso, najnovší klub Noa a niekoľko ďalších menších terás s hudbou.

▼ Novinky v klube Papaya počas leta 2013

Pravdepodobne najväčšou zmenou toto leto je žánrové rozdelenie programu v klube Papaya podľa jednotlivých týždňov. Každý turnus sa síce bude začínať v sobotu a končiť nasledujúcu sobotu, rovnako ako po minulé roky, ale večerný festivalový program klubu bude počas celého týždňa hudobne zladený! To znamená, že počas celého turnusu budú v klube Papaya hrať DJs v jednom hudobnom štýle! Takto si budete môcť celý týždeň užívať tie najfantastickejšie žúrky pod holým nebom práve pri vašej obľúbenej hudbe, pochopiteľne vždy s iným svetovým headlinerom! Jeden týždeň tak bude zameraný na house, ďalší na trance, ďalší viac na progressive/electro, techno atď.

▼ Program klubu Papaya počas všetkých našich zájazdov

Papaya Club lineup 2013 @ Letné týždňové zájazdy Partybus.sk @ Zrće beach, Novalja, ostrov Pag, Chorvátsko

▼ Nová tvár klubu Papaya

Okrem bohatého a zajímavého lineupu vás klub Papaya aj tento rok zaručene prekvapí menšími úpravami a vylepšeniami. Minulé leto 2012 prešiel klub výraznou renováciou afterbeach arény, ktorá je teraz viac presvetlená, moderná a vyvýšená a pôsobí naozaj luxusne, takže aj počas večerných akcií uvidíte až na hlavný stage.

Papaya Club 2012 Papaya Club 2012 Papaya Club 2012

▼ Slovensko druhý rok za sebou v lineupe na Zrće - Dance ExXtravaganza live v klube Papaya

Veľký deň pre Slovákov bola minulé leto nedeľa 15.7.2012, kedy sa na pláži Zrće konala poprvýkrát čisto slovenská párty, ktorá prekonala všetky očakávania a naplnila klub Papaya! Aj tento rok rádio Europa2 opäť v spolupráci s Partybus.sk prináša na Zrće podruhýkrát najpopulárnejšiu slovenskú radioshow Dance ExXtravaganza so všetkými štyrmi DJs - DJ Pico, DJ Stame, DJ Fester a DJ Robbie - naživo práve do klubu Papaya v nedeľu 21.7.2013! Ďaľšiu slovenskú "inváziu" na Zrće môžeš zažiť hneď na druhý deň po príchode 2. turnusu (20.-27.7.2012).

Europa2 - Dance ExXtravaganza na Facebooku:

http://www.facebook.com/danceexxtravaganza

Vypočuj si sety z DEXX live @ Papaya Club 15.7.2012 a získaš iba približný obraz o tom, čo ťa čaká tento rok:

http://soundcloud.com/djpico
http://soundcloud.com/stame
http://soundcloud.com/robbie-dj
http://www.mixcloud.com/djfester

▼ Program zájazdu

Piatok 26.7.2013
 • o 22:00 odchod z Bratislavy do Novalje
Sobota 27.7.2013
 • od 12:00 check-in v apartmáne; presné inštrukcie dostanete
  emailom týžden pred začiatkom pobytu
 • každý deň od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 večerný program v klube Papaya
Nedeľa 28.7.2013
 • voľný program
 • od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya: David Jimenez by Station club Zurich
 • od 23:00 Aquarius: Feel Free festival: Crazibiza
  (vstup do klubu Aquarius nie je zahrnutý v cene zájazdu)
Pondelok 29.7.2013
 • voľný program
 • od 12:00 do 18:00 Pártyloď
 • od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya večerný program
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Aquarius: Feel Free festival: Gregori Klosman
  (vstup do klubu Aquarius nie je zahrnutý v cene zájazdu)
Utorok 30.7.2013
Streda 31.7.2013
 • voľný program
 • od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya: DJ MAG Sunrise festival: Hardwell
Štvrtok 1.8.2013
Piatok 2.8.2013
 • voľný program
 • od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • od 23:00 Papaya: Cocoon Heroes: Sven Väth, Christian Burkhardt a Maurizio Schmitz
Sobota 3.8.2013
 • do 10:00 check-out z apartmánu
 • medzi 10:00 až 11:00 zvážanie batožiny do autobusu
 • voľný program
 • od 16:00 Papaya after beach party
  alebo iný vlastný program
 • o 21:00 odchod z Novalje do Bratislavy
Nedeľa 4.8.2013
 • do 10:00 príchod do Bratislavy

▼ Máš otázky? Zavolaj nám alebo napíš:

V prípade akýchkoľvek otázok sme k dispozícii telefonicky od pondelka do nedele v čase od 12:00 do 20:00, alebo aj mimo tieto časy emailom, na Facebooku alebo cez Skype:

Tel.: +421903244802 (Michal) alebo +421905631098 (Katarína)
Email: papaya@partybus.sk alebo info@partybus.sk
Facebook: www.facebook.com/papaya.partybus.sk
Skype: space4uslovakia
My status

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod Bratislava:
piatok 26.7.2013, 22:00
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

Príchod Novalja:
sobota 27.7.2013, ca. 9:00-11:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Odchod Novalja:
sobota 3.8.2013, ca. 19:00-21:00 (presný čas odchodu upresníme pri príchode na začiatku pobytu)
parkovisko pri autobusovej stanici (mapa)

Príchod Bratislava:
nedeľa 4.8.2013, ca. 8:00-10:00 (podľa dopravnej situácie na ceste)
parkovisko Istropolis, Trnavské mýto 1 (mapa)

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Papaya Club logoDance Exxtravaganza @ Radio Europa2Radio Europa2Jägermeister logoWave magazine, logoPure Event, logoDJ Martin Michniak logoPeter Král - Photomedia, logoGluuu.tv logoGrupo Caliente, latin & exotic dance company, logoEmpire Club, logoRadosť Music Club, logoWakelake Zlaté Piesky, logo

Plagát: Transmission, Praha 2017 Transmission + VSTUPENKY
25.11.2017
O2 arena, Praha
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival (-4% zľava do 30.4.)
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) (-4% zľava do 30.4.)
11.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (6. turnus) Zájazd na Zrće 2017 (6. turnus) (-4% zľava do 30.4.)
4.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2017 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]