[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

8.8.2009 / Hrad Boskovice, Boskovice, Česká Republika

Hradhouse

Organizujeme zájazd z Bratislavy do Boskovic na Hradhouse, 8.8.2009. Registráciu môžete vykonať priamo cez stránku.

Mesto Miesto Čas Podrobnosti Cena

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: pohodlný diaľkový autobus Isuzu

Kapacita: 28 osôb

Cena partybusu: 19 €  (570,-Skk)

Ľutujeme, žiaľ z dôvodu nedostatočného počtu registrovaných účastníkov bol partybus na zrušený! Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na ďalšie plné partybusy!

Partneri partybusu:


Jägermeister logo

V cene partybusu JE zahrnuté:


- 1x spiatočná doprava Bratislava - hrad Boskovice
- ľadovo namrazený Jägermeister welcome-drink
- hudobné CD / DVD počas cesty (podľa výberu)

Informácie a pokyny k rezervácii partybusu:

1) Rezerváciu môžete vykonať prostredníctvom formulára na tejto stránke.
2) Všetky rezervácie je potrebné uhradiť najneskôr nasledujúci deň vkladom hotovosti resp. bankovým prevodom na uvedený účet v Tatrabanke, v opačnom prípade rezervácia zaniká a je potrebné urobiť novú.
UPOZORNENIE: Bankový prevod z inej banky ako Tatrabanky môže trvať dlhšie ako 2 dni!
4) Rezervácia partybusu končí v sobotu 8.8.2009 o 12:00!
5) Zájazd sa koná len v prípade minimálne 20 účastníkov. V prípade nedostatočného počtu účastníkov sa zájazd ruší a úhrada bude zaslaná späť na účet odosielateľa.

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Hradhouse

Miesto konania: Hrad Boskovice, Boskovice, Česká Republika

Dátum: 8.8.2009 (Sobota)

Info:

Web akcie: www.hradhouse.cz

Lineup:

Semtex Main stage

17:00 Marcus Cooper
18:00 Marthen
19:00 Elio
20:00 Carretero (ESP)
21:00 Mekki Martin
22:00 Lucca vs Misa Salacova
23:00 Gregor Tresher
00:30 Lucca and Michal Pavlicek (live guitar)
01:30 Umek
03:00 Marco Bailey
04:30 Wehbba
06:00 Michal Poliak
07:00 Orbith
08:00 Wichytawacs
09:00 end


Construct DnB stage

18:00 Holder
20:00 Im Cyber
22:00 X.morph & Ghandi LIVE VIOLA
00:00 Marcus Intalex
01:30 Makoto & MC Deeizm
03:00 Katcha & MC Clara & MC LinDee
04:30 Sayko
06:30 end

Klika Minimal stage

17:00 Mulli
19:00 Radioactive Tunes LIVE
20:00 Sonja
21:30 Ala
23:00 Thomas Grün
00:30 Madzmusic
02:30 Subsist
04:00 Shala
05:30 Peter Wünsch
07:00 Kaisersoze
08:00 end


Jeskyňa stage

17:00 Kolečko pro zúčastněné DJs
19:00 Akamiau_live audio visual performance
20:00 Call me Radeq,Radeq Brousil
21:00 To žluté co máte na kalhotkách_live
22:00 Fiju a Yak
23:30 Ventolin_live
00:30 dMIT.RY
02:00 Midi Lidi_live
03:00 Electronic Bitches
05:30 GHC

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod z Bratislavy:
sobota 08.08.2009, plánovaný čas odchodu o 16:00
(definitívny čas odchodu bude včas upresnený na základe požiadavky väčšiny účastníkov)
parkovisko TPD, Farského 26, Bratislava - Petržalka

Príchod na hrad Boskovice:
sobota 08.08.2009, plánovaný čas príchodu o 17:30

Odchod z hradu Boskovice:
nedeľa 09.08.2009, plánovaný čas odchodu o 08:00
(definitívny čas odchodu bude dohodnutý priamo v partybuse)

Návrat do Bratislavy:
nedeľa 09.08.2009, plánovaný čas príchodu o 10:30
parkovisko TPD, Farského 26, Bratislava - Petržalka

MAPA



Zobraziť Partybusy space4u vo väčšej mape

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2016 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]