[Navigácia stránky]
[Preskočiť na obsah]


Partybusy, zájazdy, vstupenky, event production & promotion

21.7.2011 / Recreation area De Schorre, Boom, Belgicko

Tomorrowland + VSTUPENKY

Organizujeme partybus na festival Tomorrowland, 22.-24.7.2011 z Bratislavy cez Brno a Prahu do Belgicka. Registráciu môžete vykonať priamo cez stránku.

Mesto Miesto Čas Podrobnosti Cena
Bratislava Hlavná železničná stanica 20.7. o 21:00 160 €
Brno Autobusové nádraží Brno, Benešova ul. 20.7. o 23:00 160 €
Praha Autobusové nádraží Florenc 21.7. o 02:00 150 €

INFORMÁCIE O PARTYBUSE

Doprava: pohodlný mikrobus alebo diaľkový autobus (podľa počtu záujemcov)

Kapacita: 28 osôb

Partybus na Tomorrowland na Facebooku:

Facebook, logo

Cena partybusu:

Nástup BRATISLAVA:
140 € do 30.4.2011
150 € do 30.6.2011
160 € do 15.7.2011

Nástup BRNO:
140 € do 30.4.2011
150 € do 30.6.2011
160 € do 15.7.2011

Nástup PRAHA:
130 € do 30.4.2011
140 € do 30.6.2011
150 € do 15.7.2011

V cene partybusu (zájazdu) je zahrnuté:

Jägermeister logoRed Bull logo

  • spiatočná doprava Bratislava - Brno - Praha - Boom a naspäť
  • 1x free Jägermeister ľadovo namrazený welcome drink
  • 1x free Red Bull 0,25l
  • hudobné CD/DVD počas cesty (podľa výberu)
  • tombola s cenami od našich partnerov
  • možnosť zakúpenia alko/nealko nápojov a občerstvenia
  • možnosť zakúpenia zaujímavých party predmetov
  • zastávky podľa potreby

Informácie a pokyny k rezervácii partybusu:

  1. Rezerváciu môžete vykonať prostredníctvom formulára na tejto stránke. Obratom dostanete na vami uvedenú emailovú adresu potvrdzujúci email so všetkými údajmi potrebnými k úhrade.
  2. Všetky rezervácie sú platné výhradne až po uhradení ceny partybusu.
  3. Všetky rezervácie je potrebné uhradiť najneskôr do 2 dní vkladom hotovosti resp. bankovým prevodom na uvedený účet v Tatrabanke. UPOZORNENIE: Pre výšku ceny partybusu je rozhodujúci dátum prijatia platby - nie dátum rezervácie partybusu!
  4. Možnosť rezervácie partybusu končí 15.7.2011 alebo pri naplnení kapacity zájazdu.
  5. Partybus sa koná len v prípade minimálne 8 účastníkov. V prípade nedostatočného počtu účastníkov sa zájazd ruší a úhrada bude 16.7.2011 zaslaná späť na účet odosielateľa.

Vstupenky na Armin ONLY 'Mirage' Slovakia

Informácie a pokyny k rezervácii vstupeniek:

MIMORIADNA PONUKA IBA OD PARTYBUS.SK:
3-dňové combi vstupenky spolu s kempingom iba 165 €/ks!

  1. Vstupenky v limitovanom počte 26 ks ponúkame prednostne iba pre účastníkov partybusu.
  2. Cena 165 € zahŕňa 1x 3-dňovú combi vstupenku v hodnote 139 € plus kempingový lístok na celý festival v hodnote 26 €.
  3. V prípade záujmu aj o vstupenky uveďte počet požadovaných vstupeniek s kempingom do poznámky v registračnom formulári alebo nám napíšte na adresu tomorrowland@partybus.sk alebo zavolajte na číslo +421903244802.
  4. Následne vám pošleme údaje potrebné k úhrade ceny vstupeniek. Originál vstupenky (súbor PDF) vám zašleme až po úhrade partybusu.
  5. Po prijatí platby za vstupenky vám pošleme emailom potvrdenie o zaplatení vstupeniek.
  6. Vstupenky máme k dispozícii oficiálne priamo od organizátora festivalu ID&T.

Oficiálny predpredaj od 2.4.2011: (Celý festival bol vypredaný za 5 dní!)
http://www.tomorrowland.be/cms/buy-ticket
* 3-dňová combi vstupenka: 135 € (+4,25 € poplatok)
* 1-dňová vstupenka (Pi, So alebo Ne): 62,50 € (+4,25 € poplatok)
* Comfort kombi vstupenka: 198,50 € (+4,25 € poplatok)
* Comfort 1-dnova vstupenka: 98,50 € (+4,25 € poplatok)
* Kemping: 24,50 € (+ 2 € poplatok) **

* minimálny vek 18 rokov

** kemping vstupenka platí iba v kombinácii s 3-dňovou combi vstupenkou - nie s 1-dňovou vstupenkou

INFORMÁCIE O AKCII

Názov akcie: Tomorrowland + VSTUPENKY

Miesto konania: Recreation area De Schorre, Kapelstraat 83, Boom, Belgicko

Dátum: 21.7.2011 (Štvrtok)

Info:

WEB AKCIE:
http://www.tomorrowland.be /
http://www.id-t.com/

ID&T @ YouTube:
http://www.youtube.com/off icalIDTbelgium
Tomorrowland 2011 @ Facebook:
http://www.facebook.com/to morrowland.be
Tomorrowland 2011 @ Facebook Event:
http://www.facebook.com/ev ent.php?eid=13541536982927 8

VSTUPENKY: priamo na Partybus.sk - pozri info o zájazde.

PROGRAM FESTIVALU:
Piatok 22.7.2011 od 14:00 do 01:00
Sobota 23.7.2011 od 12:00 do 01:00
Nedeľa 24.7.2011 od 11:00 do 00:00
Kemping: od štvrtka 21.7.2011 od 11:00 do pondelka 25.7.2011 do 14:00

Tomorrowland 2011 - trailer:

Tomorrowland 2010 - aftermovie:

Tomorrowland 2010 - Swedish House Mafia - One:

Tomorrowland 2010 - oficiálna hymna:

Tomorrowland 2010 - DVD teaser:

Tomorrowland 2008 - 2010:

KOMPLETNY LINEUP / TIME TABLE:
(zmeny vyhradené)

PIATOK (22.07.2011)

Mainstage
14:30-16:00 - Alesso
16:00-17:30 - Arno Cost
17:30-19:00 - YVES V vs Digital LAB & Pedro Henriques
19:00-20:30 - Kaskade
20:30-22:00 - Dirty South
22:00-23:00 - Faithless Soundsystem
23:00-01:00 - Swedish House Mafia

Carl Cox & Friends
14:00-15:30 - Jon Rundell
15:30-17:00 - Yousef
17:00-18:30 - Marco Bailey
18:30-20:00 - Sébastien Léger
20:00-21:30 - Green Velvet
21:00-23:00 - Adam Beyer
23:00-01:00 - Carl Cox

Café d'Anvers
14:30-15:30 - Joachin
15:30-16:30 - Patrick Schmidt
16:30-17:30 - Hermanez
17:30-19:00 - Nic Fanciulli
19:00-21:00 - Seth Troxler & Bill Patrick
21:00-23:00 - Matthias Tanzmann
23:00-01:00 - Steve Lawler

Blue Flame
14:00-15:00 - diMaro
15:00-15:45 - Noonflower
15:45-16:30 - N8N Remixed
16:30-17:00 - Fanny West
17:00-17:45 - The Opposites
17:45-18:45 - TLP vs Mystique
20:00-21:00 - The Flexican ft. Mc Sef
21:00-22:30 - Discobar Galaxie
22:30-23:15 - Neon
23:15-00:15 - The Oddword
00:15-01:00 - De Jeugd Van Tegenwoordig

Global Underground
14:00-17:00 - X-ian
17:00-19:00 - Pole Folder
19:00-21:00 - Anthony Pappa
21:00-23:00 - Satoshi Tomiie
23:00-01:00 - Dave Seaman

Untitled!
14:00-15:00 - Jonas Lion
15:00-16:00 - Baselab Sound
16:00-17:00 - Goldorak & Solpher
17:00-18:00 - Piro
18:00-19:00 - Girl Unit
19:00-20:00 - Von D
20:00-21:00 - Hijak vs Kastor & Dice
21:00-22:00 - Kito
22:00-23:00 - The Others
23:00-00:00 - Cookie Monsta & Funtcase
00:00-01:00 - Caspa & MC Rod Azlan

Versuz
Hosted by MC Shurkano
14:00-15:30 - Sem Thomasson
15:30-17:00 - Dehasse
17:00-18:00 - Stefan K & Tom Leciercq
18:00-19:30 - Don Diablo
19:30-21:00 - Sunnery James & Ryan Marciano
21:00-23:00 - Bingo Players
23:00-01:00 - Fedde le Grand

We Play House Recordings
14:00-15:15 - Maxim Lany
15:15-16:30 - San Soda (live)
16:30-19:30 - Kerri Chandler & Red D feat. Lady Linn
19:30-20:30 - Tensnake (live)
20:30-22:00 - Motor City Drum Ensemble
22:00-23:00 - Henrik Schwarz (live)
23:00-01:00 - Dixon vs Âme

Q-dance
Hosted by MC Chucky
14:00-15:30 - Jones & Sjoekoe
15:30-18:30 - DJ Ghost vs Gave
15:30-16:00 - Mark with a K (live)
16:00-17:00 - Davoodi vs Bestien
18:00-18:30 - Teka B Live
18:30-20:00 - Dr. Rude
20:00-21:30 - Brennan Heart
21:30-22:30 - Coone
22:30-00:00 - Psyko Punkz
00:00-01:00 - Kasparov

Winterclubbing
14:00-17:00 - Luk vs P-Jay vs Vox-D
17:00-18:00 - DJ Rebel
18:00-20:00 - Dimitri Wouters
20:00-21:00 - DJ Rebel
21:00-01:00 - Luk vs P-Jay vs Vox-D

B2B
14:00-16:00 - John 00 Flemming
16:00-17:30 - Norion
17:30-19:00 - GMS
19:00-20:30 - Talamasca
20:30-22:00 - Firaga
22:00-23:30 - Astral Projection
23:30-01:00 - Astrix


SOBOTA (23.07.2011)

Mainstage
13:00-14:30 - Raving George
14:30-16:00 - Mason
16:00-17:30 - Steve Aoki
17:30-19:00 - Afrojack
19:00-20:30 - Avicii
20:30-22:00 - Martin Solveig
22:00-23:00 - Dimitri Vegas & Like Mike
23:00-01:00 - Tiësto

Café d'Anvers invites Cacoon
12:30-13:30 - Tofke vs Ugur yurt
13:30-15:00 - BP
15:00-16:30 - Massimo Girardi
16:30-18:00 - Chris Tietjen
18:00-20:30 - Raresh
20:30-22:00 - Guy Gerber
22:00-01:00 - Sven Väth

Above & Beyond's Group Therapy Stage
14:00-15:30 - Daniel Kandi
15:30-17:00 - Cosmic Gate
17:00-18:30 - Super8 & Tab
18:30-20:00 - Sander van Doorn
20:00-21:30 - Jaytech
21:00-23:30 - Above & Beyond
23:30-01:00 - Mat Zo

Krush Club invites Defected
13:00-14:30 - Soulspinnas
14:30-16:30 - Tom de Neef vs Sven van Hees
16:30-18:00 - Ya'Mo
18:00-19:30 - Copyright
19:30-21:00 - The Shapeshifters
21:00-23:00 - Sandy Rivera
23:00-01:00 - Chocolate Puma
16:00-00:00 - Shovell (live on percussion)

Star Warz
Hosted by SP:MC, MC Bassline & MC Mush
13:00-13:45 - Contraddict
13:45-14:30 - Atmospherix
14:30-15:15 - Alert & Bonafide
15:15-16:15 - Logistics
16:15-17:00 - Vicelord
17:00-18:00 - Foxy Lady & MC Elvee
18:00-19:00 - Tito & Echo Virus vs MC Ebony
19:00-20:00 - One87 & Hookerz feat. MC Nice
20:00-21:00 - Dom & Roland vs Klute
21:00-22:00 - Dj Die
22:00-23:00 - Dj Silver
23:00-00:00 - Netsky
00:00-01:00 - Marky

FormaT
12:00-13:30 - Bad Dancer
13:30-15:00 - Penteros 666 & Myd (Club Cheval)
15:00-16:30 - Breakbot
16:30-18:00 - Bart B More
18:00-19:30 - Style Of Eye
19:30-21:00 - Brodinski
21:00-22:30 - Don Rimini
22:30-00:00 - Surfing Leons
00:00-01:00 - AKS (Addicted Kru Sound)

Versuz
Hosted by MC Shurakano & Sakso
12:00-13:30 - DJ Licious
13:30-15:00 - DJ Geo
15:00-17:00 - Daniel Bovie & Roy Rox
17:00-19:00 - Sharam
19:00-21:00 - Joachin Garraud
21:00-23:00 - Hardwell
23:00-01:00 - John Dahlback

Kozzmozz
13:00-15:00 - Spacid
15:00-16:30 - Marcel Dettmann & Marcel Fengler
16:30-18:00 - Speedy J
18:00-21:00 - en Sims & Friends (Frequency 7 with Surgeon & Killa Productions with Paul Mac)
21:00-22:30 - Kr!z
22:30-01:00 - Chris Liebing

I Love The 90's
14:00-17:30 - Dj Ward
17:30-18:00 - Marc Acardipane aka Marshall Masters
18:00-19:30 - Jan Vervloet (Fiocco dj)
19:30-20:00 - Virtual Zone
20:00-21:30 - Dj Wout
21:30-23:00 - Dj Ward
23:00-23:30 - Ray & Anita
23:30-01:00 - Bonza? All Stars

Q-dance
Hosted by MC Villain
12:00-13:30 - Fausto
23:30-15:00 - Dr. Phunk
15:00-16:30 - Bioweapon
16:30-18:00 - Headhunterz
18:00-19:00 - Fenix
19:00-20:30 - Noisecontrollers
20:30-21:30 - Ran-D
21:30-23:00 - Alpha? & E-Force
23:00-00:00 - B-Front
00:00-01:00 - Nosferatu

Cafeina
12:00-14:00 - Phill & Steve
14:00-15:30 - 2Dirty
15:30-17:00 - Marko
17:00-18:30 - Stereo Clash
18:30-20:00 - Gregor Salto
20:00-22:00 - Younes, Mousa & Nabil
22:00-01:00 - Roma

KetaLoco
12:00-15:00 - Don Cabron
15:30-17:00 - Dimitri Andreas
17:00-19:00 - Caspar
19:00-21:00 - Stijn
21:00-23:00 - don Santos
23:00-01:00 - The Jelly Bellies


NEDEĽA (24.07.2011)

Mainstage
11:30-13:00 - Nicolaz
13:00-14:30 - Thomas Gold
14:30-16:00 - NERVO
16:00-17:20 - Wolfgang Gartner
17:20-18:50 - Laidback Luke
19:00-20:30 - Chuckie
20:30-22:30 - David Guetta
22:30-00:00 - 2 Many Dj's

Café d'Anvers invites Ovum Recordings
11:30-12:30 - Barholomeo
12:30-13:30 - Smos
13:30-14:15 - M A N I K
14:15-15:15 - Prinz
15:15-17:15 - Sholmi Aber
17:15-18:00 - KiNK
18:00-20:00 - Loco Dice
20:00-22:00 - Josh Wink
22:00-00:00 - Dubfire

Dim Mak
12:00-13:00 - Jacob Van Hage
13:00-14:00 - Gtronic
14:00-15:00 - Sound of Stereo
15:00-16:00 - TAI
16:00-17:00 - Mustard Pimp
17:00-17:30 - Uffie
17:30-18:30 - MYBACK
18:30-19:30 - Felix Cartal
19:30-20:30 - Atuoerotique
20:30-21:30 - Dada Life
21:30-00:00 - Steve Aoki vs Afrojack

M-nus
11:00-12:30 - Igor Vicente
12:30-14:00 - Fabrizio Maurizi
14:00-16:00 - Ambivalent
16:00-17:00 - Heartthrob (live)
17:00-19:00 - Magda
19:00-20:00 - Barem (live - After The Storm, Album Tour)
20:00-22:00 - Marco Carola
22:00-00:00 - Richie Hawtin

Kne'Deep
11:15-13:15 - Matthew Hoag vs Dejan Milcevic
13:15-14:45 - Gaetano Parisio
14:45-16:15 - Alex Flanter
16:15-17:45 - Du Art
17:45-18:30 - Numa Noyd (live)
18:30-20:00 - Dj Rush
20:00-21:30 - Frank Kvitta
21:30-22:30 - Pet Trio: Pet Duo vs Miss Djax
22:30-00:00 - Marco Remus

Versuz invites Size Matters
Hosted by MC Shurakano & Sakso
11:00-12:00 - E.S.P.
12:00-13:00 - Danny Corten
13:00-14:30 - Dave Lambert
14:30-16:00 - Norman Doray
16:00-17:30 - Barry Fore
17:30-19:00 - Third Party
19:00-20:30 - AN21 & Max Vangeli
20:30-22:00 - Groove Armada presents Red Light
22:00-00:00 - Steve Angello

Daily Dubstep
12:00-13:30 - Subreachers
13:30-15:00 - Science
15:00-16:00 - Cyrax & Numerus
16:00-17:00 - Bunzer0
17:00-18:30 - NGA (Allspark & Gaz feat. MC Nice)
18:30-20:00 - Grimelock
20:00-21:00 - Kryptic Minds feat. SP:MC
21:00-22:30 - N-Type
22:30-00:00 - Pinch & Gremmy feat. MC Pokes

Smash The House
11:00-12:00 - Vves V
12:00-13:30 - Swanky Tunes
13:30-15:00 - Angger Dimas
15:00-16:30 - R3hab vs Quintino & MC Ambush
17:30-18:00 - Michael Woods
18:00-19:30 - Regi
19:30-21:00 - Sidney Samson
21:00-22:30 - David Tort
22:30-00:00 - Dimitri Vegas & Like Mike

Paul van Dyk presents Evolution
11:30-13:00 - Austin Leeds
13:00-14:30 - Ummet Ozcan
14:30-15:45 - Rank 1
15:45-16:45 - Giusepe Ottaviani
16:45-18:00 - M.I.K.E.
18:00-19:30 - Gabriel & Dresden
19:30-22:30 - Markus Schulz
22:30-00:00 - Paul van Dyk

La Rocca invites We Love
11:00-14:00 - Philip & Joeri
14:00-15:30 - Iris Menza
16:00-18:00 - Audiofly
18:00-19:30 - Riva Starr
19:30-21:00 - James Zabiela
21:00-22:00 - M.A.N.D.Y
22:00-00:00 - Sasha

Q-dance
Hosted by MC Dv8
11:00-12:30 - Kutski
12:30-13:30 - Demoniak
13:30-15:00 - Toneshifterz
15:00-16:30 - Technoboy
16:30-17:00 - Ambassador Inc.
17:00-18:30 - Digital Punk
18:30-20:00 - Luna
20:00-21:30 - Wildstylez
21:30-23:00 - Zatox
23:00-00:00 - Promo

Coincidence Recors
11:00-13:00 - Edward Molton
13:00-14:30 - Evad
14:30-16:00 - Jazzmin
16:00-17:30 - Psytox
17:30-19:00 - Tom Dazing & Gols
19:00-20:30 - Steffi
20:30-22:30 - Tama Sumo
22:30-00:00 - Pierre & Juannes

ODCHOD A NÁVRAT

Odchod z Bratislavy:
streda 20.7.2011, 21:00
Hlavná železničná stanica Bratislava, Predstaničné námestie

Zastávka Brno:
streda 20.7.2011, 23:00
Autobusové nádraží Brno, Benešova ul.

Zastávka Praha:
štvrtok 21.7.2011, 02:00
Autobusové nádraží Florenc - metro stanica Florenc (bus zastávka na ulici Ke Štvanici)

Príchod do rekreačnej oblasti De Schorre, Boom (areál festivalu):
štvrtok 21.7.2011, cca 13:00
De Schorre, Boom

Odchod z rekreačnej oblasti De Schorre, Boom (areál festivalu):
pondelok 25.7.2011, cca 08:00 *
De Schorre, Boom

Zastávka Praha:
pondelok 25.7.2011, 19:00
Autobusové nádraží Florenc - metro stanica Florenc (bus zastávka na ulici Ke Štvanici)

Zastávka Brno:
pondelok 25.7.2011, 22:00
Autobusové nádraží Brno, Benešova ul.

Návrat do Bratislavy:
pondelok 25.7.2011, cca 23:30
Hlavná železničná stanica Bratislava, Predstaničné námestie

MAPA

PARTNERI PARTYBUSU

Grupo Caliente, latin & exotic   dance company, logoPure  Event logoClubWare logoDJ Martin MichniakRemix bar,    titulná stránkaEmpire Club, titulná stránkaRadosť Music Club, titulná stránkaMaximus Gym logoWave magazine, logoKam do mesta, logo

Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (8. turnus) | Sonus festival | FIRST MINUTE -20% Zájazd na Zrće 2016 (8. turnus) | Sonus festival | FIRST MINUTE -20%
18.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (7. turnus) | FIRST MINUTE -20% Zájazd na Zrće 2016 (7. turnus) | FIRST MINUTE -20%
11.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (6. turnus) | FIRST MINUTE -20% Zájazd na Zrće 2016 (6. turnus) | FIRST MINUTE -20%
4.8.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag
Plagát: Zájazd na Zrće 2017 (5. turnus) | Black Sheep festival | FIRST MINUTE -20% Zájazd na Zrće 2016 (5. turnus) | FIRST MINUTE -20%
28.7.2017
pláž Zrće, Novalja, ostrov Pag

SPACE4U s.r.o.

Pražská 35, 81104 Bratislava
Tel.: +421903244802 alebo +421905631098
E-mail: info@partybus.sk
Skype: space4uslovakia

Odber noviniek

2009 – 2016 © SPACE4U, s.r.o. Všetky práva vyhradené partybus.sk


[Navigácia stránky]
[Obsah stránky]
[Záhlavie stránky]